سردار در تیم منتخب هفته چهارم لیگ روسیه

مهاجم ایرانی تیم زنیت در ترکیب منتخب هفته چهارم لیگ روسیه قرار گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته چهارم رقابت های لیگ برتر روسیه روز یکشنبه با برگزاری دو دیدار به پایان رسید. در دیدارهای این هفته، روز شنبه تیم زنیت سن پترزبورگ مدافع عنوان قهرمانی، با نتیجه ۴ بر یک از سد تامبوف گذشت و با ۴ پیروزی و کسب ۱۲ امتیاز، با اقتدار در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.


در دیدار این هفته زنیت، سردار آزمون مهاجم ایرانی این تیم درخشان ظاهر شد. سردار ابتدا و در دقیقه ۴۷ با یک پاس خوب، مالکوم را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن نیز توانست گل دوم زنیت را وارد دروازه حریف کند. اما درخشش سردار به همینجا ختم نشد و آقای گل فصل قبل لیگ روسیه در دقیقه ۷۴ توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند و زنیت این دیدار را با نتیجه ۴ بر یک به سود خود به پایان رساند.


پس از درخشش سردار آزمون در این دیدار، او در ترکیب منتخب هفته چهارم لیگ روسیه قرار گرفت. در ترکیب منتخب این هفته لیگ برتر روسیه، سه بازیکن دیگر از تیم زنیت در ترکیب منتخب هفته قرار گرفتند.


ایلیا پومازون (اورال)، ایگور کالینین (اورال)، ماکسیم اوسیپنکو (روستوف)، السکاندر پاتسکو (احمد گروزنی)، ویاچسلاو کاراوایف (زنیت)، دنیل لسووی (آرسنال)، ایوان اوبلیاکوف (زسکا)، اولیور نیلسن (روبین کازان)، نیکیتا برمستروف (سوچی)، الکساندر اروخین (زنیت) و سردار آزمون (زنیت) یازده بازیکن حاضر در ترکیب منتخب هفته چهارم لیگ برتر روسیه هستند.

بیشتر بخوانید:

گل چهارم زنیت به تامبوف توسط سردار آزمون

آزمون: مهم ‌‌ترین نکته، برد زنیت است

 

 

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون فوتبال