سردار- رم؛ ستاره‌ایرانی بالاخره شاگرد مورینیو می‌شود؟

بر اساس گزارش ها در ایتالیا باشگاه رم برای تقویت خط حمله خود به شکل جدی شرایط جذب سردار آزمون را بررسی می کند....

به گزارش "ورزش سه"، باید جدایی ادین ژکو از باشگاه رم را قطعی تلقی کرد چراکه این بازیکن امروز راهی میلان شد تا در تست های پزشکی باشگاه اینتر شرکت کند؛ موضوعی که باعث شده حالا رمی ها به شکل جدی تری به دنبال جذب یک جانشین برای ستاره بوسنیایی خود باشند.

اما حالا گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که تیاگو پینتو، مدیر باشگاه رم، به شهر لندن سفر کرده تا خیلی سریع برای جذب جانشین ادین ژکو اقدام کند. همچنین گفته می شود که دو گزینه نهایی پیش روی باشگاه رم وجود دارد؛ یکی تامی آبراهام ستاره انگلیسی باشگاه چلسی و دیگری ستاره ایرانی زنیت یعنی سردار آزمون.

قرار است پینتو با نمایندگان تامی آبراهام دیدار داشته باشد تا شرایط جذب این مهاجم انگلیسی را بررسی کند؛ جلسه ای که به کمک فدریکو پاستورلو برنامه ریزی شده است. مدیر رم همچنین قصد دارد از رابطه خوب خود با فالی رمضانی نیز استفاده کرده و شرایط به خدمت گرفتن سردار آزمون را هم بررسی کند. این اما پایان کار نیست و در گزارش ها آمده که مدیر رم با نمایندگان دو ستاره دیگر یعنی فیلیپ کاستیچ و لوکا یوویچ هم دیدار خواهد کرد.

از طرفی گفته می شود که سردار آزمون به سران زنیت اعلام کرده که قصد دارد از این تیم جدا شود و حالا به نظر می رسد که رم محتمل ترین مقصد برای این ستاره ملی‌پوش ایرانی خواهد بود.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ آ اس رم تامی آبراهام ادین ژکو نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا سردار آزمون چلسی