سردار: لیگ قهرمانان اروپا رویداد بسیار مهمی است

سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ در مورد قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از روزنامه ایزوستیای روسیه، سردار آزمون درباره مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که عصر امروز (چهارشنبه) در موناکوی فرانسه برگزار می‌شود گفت: لیگ قهرمانان اروپا رویداد بسیار مهمی برای من و دیگر بازیکنان فوتبال است. این رقابت‌ها در بالاترین سطح است و هر تیمی تلاش می‌کند تا خودش را به اثبات برساند.
مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ درباره قرار گرفتن تیمش در سید یک قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: در فوتبال هرگز نمی‌توانید درباره مزیتی حرف بزنید. بازیکنانی که وارد میدان می‌شوند از تمام توانمندی‌های خود بهره می‌گیرند. ما هم در تیم زنیت باید سخت تلاش کنیم و تمام قدرت‌مان را به نمایش بگذاریم تا نتایج خوبی به دست آوریم.
سردار آزمون در خاتمه گفت: فرقی نمی‌کند کدام تیم در گروه زنیت قرار می‌گیرد. در لیگ قهرمانان اروپا تمام تیم‌ها عالی هستند و باید به حریفان احترام بگذاریم.
در سید یک قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا علاوه بر زنیت سن‌پترزبورگ تیم‌های انگلیسی لیورپول، چلسی و منچسترسیتی، بارسلونای اسپانیا، بایرن‌مونیخ آلمان، یوونتوس ایتالیا و پاری‌سن‌ژرمن فرانسه قرار دارند.

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ مدافع فیورنتینا به اینتر پیوست

تگ ها


مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا لیگ قهرمانان اروپا سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ لیگ برتر روسیه سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ UEFA Champions League فوتبال