سردرد تمام نشدنی؛ خریدی که روی دست بارسا ماند

باشگاه بارسلونا که به فروش فیلیپه کوتینیو خوشبین نیست، در حال بررسی گزینه حفظ این بازیکن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فیلیپه کوتینیو تابستان سال گذشته به صورت قرضی از بارسا راهی بایرن مونیخ شد. بند خرید دائمی ۱۲۰ میلیون یورویی نیز در قرارداد او گنجانده شده ولی بایرن قصد فعال کردن آن را ندارد.

در چنین شرایطی او باید به بارسا برگردد ولی گفته می شود، باشگاه کاتالان نیز تمایلی برای حفظ او ندارد و به خصوص دستمزد ۱۳.۵ میلیون یورویی کوتینیو در سال، مانعی در راه جذب بازیکنانی مثل نیمار و لائوتارو خواهد بود. به همین دلیل انتقال کوتینیو به باشگاهی دیگر اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. در این بین اما هنوز هیچ پیشنهادی برای این بازیکن به بارسلونا نرسیده است.

در چنین اوضاع و احوالی کیکه ستین سرمربی بارسا در حال بررسی این گزینه است که ستاره برزیلی ماندنی شود. افت ارزش کوتینیو در سال های اخیر از یک سو و نیز شرایط اقتصادی بد پس از شیوع کرونا از سوی دیگر باعث خواهد شد که هیچ باشگاهی برای کوتینیو ۹۰ میلیون یورو درخواستی بارسا را پرداخت نکند. باشگاه کاتالان هم دشوار بتواند هافبکی ارزشمند و باکیفیت در بازار پیدا کند.

جدای از اینها، کیکه ستین همواره گفته است که به کوتینیو اعتقادی ویژه دارد و می تواند با تغییر پست، از او بهترین بازی ها را بگیرد.

تابستان پیش رو کوتینیو به بارسا بازخواهد گشت اما احتمالا فصل بعد ماندنی خواهد بود و ستین بر خلاف سران بارسا خوشحال خواهد شد که کوتینیو را در اختیار خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
برای چهارمین بار؛ تست کرونای دیبالا مثبت شد
بیوه خاشقچی: نگذارید عربستان نیوکاسل را بخرد
چین به بازیکنان خارجی ویزای مخصوص می‌دهد!

تگ ها


بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات بارسلونا فوتبال