سرد و ضعیف؛ پایان‌بندی برای لیگ فوتسال زنان

رقابت‌های هفته پایانی لیگ برتر فوتسال زنان در مرحله مقدماتی در شرایطی به پایان رسید که سه مسابقه پیش از برگزاری لغو شد....

به گزارش "ورزش سه" هفته چهاردهم و پایانی شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال زنان امشب در شرایطی پس از افطار دنبال شد که تکلیف چهار تیم صعود کننده (سایپا، ملی‌حفاری اهواز، هیات فوتبال خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان) به مرحله پلی‌آف پیش از این مشخص شده بود و این اتفاق باعث شد تا بی‌انگیزگی تیم‌ها و انصراف از انجام بازی، منجر به لغو سه دیدار شود و هفته پایانی مرحله مقدماتی با انجام تنها سه مسابقه پیگیری شود که در نوع خود عجیب است!

اتفاقی که البته پیش از هفته پایانی، هفت بار دیگر هم رخ داده بود و نشان از ضعف فنی لیگ امسال فوتسال زنان داشت که برخلاف فصول گذشته، یک رکورد منفی به ثبت رسید و البته نتایج رد و بدل شده تیم‌ها هم نشان از ضعف فنی لیگ نسبت به فصل گذشته دارد.

در دیدارهای امشب ملی‌حفاری اهواز یکی از چهار تیم صعود کننده به پلی‌آف در رودان و در دیداری تمرینی، با ۶ گل به پیروزی رسید تا این‌چنین به کار خود در مرحله مقدماتی پایان بخشد؛ تیم نامی‌نو اصفهان هم در دیداری جذاب و پرگل توانست ۵ بر ۳ از سد شهروند ساری بگذرد.

در تک دیدار گروه دوم که امشب پیگیری شد، تیم مس رفسنجان که فصل گذشته توانست قهرمان لیگ شود و امسال از صعود به مرحله پلی‌آف باز ماند، در در دیداری تشریفاتی مقابل تیم هیات فوتبال اصفهان با ۸ گل به پیروزی رسید.

نتایج هفته چهاردهم و پایانی لیگ برتر فوتسال زنان (گروه اول) - استراحت: پویندگان صنعت فجر شیراز

هیات فوتبال رودان ۰ - ۶ ملی‌حفاری اهواز
سایپا تهران ۳ - ۰ مس کرمان (عدم حضور تیم میهمان)
نامی‌نو اصفهان ۵ - ۳ شهروند ساری

نتایج هفته چهاردهم و پایانی لیگ برتر فوتسال زنان (گروه دوم) - استراحت: پارس آرا شیراز

مس رفسنجان ۸ - ۰ هیات فوتبال اصفهان
هیات فوتبال خراسان رضوی ۳ - ۰ پالایش نفت آبادان (عدم حضور تیم میهمان)
رهیاب تهران ۳ - ۰ کیمای اسفراین (عدم حضور تیم میهمان)

تگ ها


فوتسال بانوان