سرسخت ترین بازیکنان دنیا برای نیمار و امباپه

کیلیان امباپه و نیمار در مورد سرسخت ترین بازیکنی که برابرش به میدان رفته اند صحبت کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلیان امباپه و نیمار از سال ۲۰۱۷ در پی اس جی کنار هم به میدان می روند. نیمار از سال ۲۰۱۳ و در بارسا بود که وارد سطح اول فوتبال اروپا شد و کیلیان امباپه نیز از سال ۲۰۱۶ و با پیراهن موناکو  توانست خود را به فوتبال دنیا معرفی کرده و به عنوان یک پدیده مطرح شود.

امباپه فصل ۱۷-۲۰۱۶ با موناکو فاتح لیگ فرانسه شد و تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم پیش رفت. او به خصوص در بازی یک هشتم نهایی برابر سیتی فوق العاده خوش درخشید و از عوامل اصلی صعود تیمش بود. امباپه در نهایت پشت سد یووه در نیمه نهایی ماند.

او در مورد سرسخت ترین بازیکنی که مقابلش قرار گرفته به یورو اسپورت گفت:« جان لوئیجی بوفون. بازی برابر او واقعا دشوار بود و به سختی توانستم به او گل بزنم.»

نیمار اما در پاسخ به این سوال گفت:« سرخیو راموس سرسرخت ترین مدافعی است که برابرش قرار گرفته ام. او نه تنها یک مدافع استثنایی است که در نقش یک مهاجم، گلزنی هم می کند و در مجموع بازی مقابل او خیلی سخت است.»

نیمار در مورد بازی کنار مسی در بارسا گفت:« همیشه گفته ام که از نظر من، مسی بهترین بازیکن دنیاست و بازی کنارش برایم افتخار بزرگی بود. مسی بهترین فوتبالیستی است که به عمرم دیده ام و با او زوج موفقی در بارسا بودیم. مهمتر از همه اینکه باهم دوست هستیم.»

بیشتر بخوانید:

واکنش تیته به ناکامی نیمار در گلزنی برای سلسائو

ستاره جدید یونایتد و واکنش به اختلاف با نیمار

 

 

تگ ها


لیونل مسی نیمار کیلیان امباپه پاری سن ژرمن سرخیو راموس فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال