Banner

سرقت از خانه بازیکن پورتو به بهانه ویروس کرونا

به گزارش رسانه‌های پرتغالی منزل ژسوس مانوئل ستاره باشگاه پرتغالی پورتو مورد حمله مسلحانه قرار گرفته و از آن سرقت شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس اعلام رسانه‌های پرتغالی زمانی که ژسوس مانوئل، ستاره مکزیکی باشگاه اف‌سی پورتوی این کشور به همراه این تیم برای بازی در فینال جام اتحادیه پرتغال در شهر براگا حضور داشته منزل شخصی او مورد دستبرد گروهی مسلح ناشناس قرار گرفته و از آن سرقت شده است.

بر اساس این گزارشها چند مهاجم به بهانه اینکه مسئولین بهداشتی هستند به نگهبان خانه مانوئل اعلام می‌کنند که چون او به ویروس کرونا مبتلا شده باید خانه را تفتیش کنند. آنها به محض ورود به خانه، نگهبان را با اسلحه تهدید کرده و جواهرات موجود در خانه این فوتبالیست پورتو را سرقت می‌کنند.

بر اساس این گزارشها نگهبان خانه مانوئل در این حادثه آسیب ندیده و بعد از رفتن مهاجمین، پلیس به خانه او رفته و تحقیقات را آغاز کرده است.

در اواسط ماه دسامبر هم خانه هم‌تیمی دیگر او، اوتاویوی برزیلی در پورتو هدف سرقت قرار گرفته بود. اوتاویو هم در آن زمان برای شرکت در یک مسابقه در خانه حضور نداشت ولی همسر و فرزندانش در منزل بودند.

بیشتر بخوانید:

تعویق لیگ قهرمانان؛ یورو ۲۰۲۰ در هاله ای از ابهام

تگ ها


پورتو فوتبال جهان فوتبال کرونا فوتبال