سرلک تنها پرسپولیسی در خطر محرومیت

میلاد سرلک تنها بازیکن ۳ اخطاره پرسپولیس است که در خطر محرومیت از دربی قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان در حساس ترین دیدار هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر، در استادیوم نقش جهان اصفهان میزبان پرسپولیس خواهد بود. دیدار حساس و مهمی که برنده آن می تواند صدرنشینی خود را تثبیت کند و با خیالی آسوده، به سراغ هفته های آتی برود.


پرسپولیسی ها پس از این بازی سخت و دشوار، باید خود را برای برگزاری دربی بزرگ تهران آماده کنند. فاصله کم دو تیم در جدول که ممکن است امروز کمتر و یا حتی بیشتر شود، باعث حساسیت دوچندان شهرآورد شده و به همین دلیل بازیکنان دو تیم در بازی های امروزشان با نهایت احتیاط پای به زمین مسابقه می گذارند تا این بازی را از دست ندهند.


در میان بازیکنان پرسپولیس، تنها میلاد سرلک هافبک سرخپوشان است که با دریافت ۳ کارت زرد، در خطر از دست دادن دربی است. این بازیکن در دو دیدار رفت و برگشت مقابل پدیده و یک بازی با پیکان از داوران مسابقات کارت زرد دریافت کرد و در صورتی که در بازی امروز نیز اخطار بگیرد، شهرآورد تهران را از دست می دهد.


در طرف مقابل نیز مرادمند و رضاوند از استقلالی ها ۳ کارته هستند. سپاهان و پرسپولیس امشب و از ساعت ۲۰:۱۵ در استادیوم نقش جهان اصفهان به مصاف هم می روند. شهرآورد تهران نیز روز جمعه ۲۴ اردیبهشت از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال