سرمربیگری در پرسپولیس هم سخت و هم لذت‌بخش است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من و همکارانم از جان مایه می گذاریم تا تیم نتیجه بگیرد و هواداران را بیشتر خوشحال کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با FIFA TV در مورد حضور در راس کادر فنی پرسپولیس گفت: بخش زیادی از مردم ایران و فوتبالی ها، طرفدار پرسپولیس هستند. این باعث افتخار خود من است که برای این مردم کار و تلاش می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: در بزرگترین باشگاه آسیا مربیگری می‌کنم و این موضوع افتخار بزرگی است. امیدوارم مثمر ثمر باشم. واقعاً من و تمام همکارانم از جان مایه می‌گذاریم تا باعث افتخار و سربلندی پرسپولیس باشیم.

یحیی در ادامه این گفتگو که مربوط به زمان حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا می شود به تمجید از هواداران پرسولیس پرداخت و گفت: کار کردن در این تیم، واقعاً هم سخت است و هم لذت بخش؛ برای مردمی کار می‌کنید و زحمت می‌کشید که عاشق گرفتن جام و کسب افتخار هستند. آنها عاشقانه این تیم را دوست دارند، با این تیم زندگی می‌کنند، به این تیم عشق می‌ورزند و این واقعاً ارزشمند است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تاکید کرد: با هیچ قیمتی نمی‌توان اینها را خرید و این عشق و علاقه‌ای که مردم به تیم دارند را با چیزی نمی شود عوض کرد. امیدوارم بتوانم خدمتگزار باشم و بتوانم هواداران پرسپولیس را بیشتر خوشحال کنم.

بیشتر بخوانید:

مهدی ترابی در مسیر برنگشتن به ایران و پرسپولیس

ساختار پرسپولیس می‌تواند استقلال را شکست دهد/ نگرانی طبیعی است

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس فیفا فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال