سرمربی آرژانتین: احساس خوبی ندارم/ مسی هیچ‌ کاری نکرد

لیونل اسکالونی در مصاحبه بعد از بازی خود به شدت از داوری بازی مقابل شیلی انتقاد کرد....

کارت قرمز مسی سرمربی آرژانتین را عصبانی کرده است.
به گزارش مدال، شب گذشته لیونل مسی به دلیل درگیری با مدل اخراج شد. پس از این بازی، کاپیتان آرژانتین از فساد کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی سخن گفت. لیونل اسکالونی هم در مصاحبه بعد از بازی خود با انتقاد از داوری گفت: تا الان چندین بار ویدئوی درگیری را دیده‌ام اما متوجه نشدم مسی چکار کرد که اخراج شد. بهتر است داور بازی با شفافیت به همه بگوید او و اتاق VAR چه چیزی مشاهده کرده‌اند.
اسکالونی در ادامه گفت: مشخص است داور تصمیم سریع و عجیبی گرفت و از آن بدتر این بود VAR تصمیم داور را اصلاح نکرد. VAR باید به داور کمک کند اما در بازی هیچ کمکی مشاهده نکردیم. بارها دیده‌ایم داور بازی تصمیم را اصلاح کرده و کارت قرمز را به زرد تبدیل کرده اما در بازی ما این‌گونه نبود. با دقت نگاه کنید. مسی هیچ‌کاری نکرد. حالا به بازی اروگوئه نگاه کنید. کاوانی به اندازه یک ناخن در آفساید قرار داشت وتصویر ۵۵ بار بررسی شد اما برای ما چنین اتفاقی نیفتاد.
سرمربی تیم آرژانتین در پایان گفت: احساس خوبی ندارم. نمی‌خوام بد فکر کنم اما قانع نشده‌ام. شاگردانم هم حس خوبی ندارند. بسیاری از اوقات این حس پیش می‌آید اما امروز مورد آسیب قرار گرفتیم زیرا درباره شرایط متفاوتی صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

انتقاد شدید مسی: نمی‌خواستیم در این فساد نقش داشته باشیم

 

تگ ها


کوپا آمریکا لیونل اسکالونی لیونل مسی گری مدل آرژانتین آرژانتین-شیلی Copa America UEFA Champions League فوتبال