سرمربی آلمانی می خواهد همه کاره میلان باشد

کریستیین فالک، خبرنگار نشریه بیلد در مورد احتمال حضور رالف رانکینگ روی نیمکت میلان صحبت کرد....


به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد روسونری برای فصل بعد با رالف رانکینگ، سرمربی باتجربه آلمانی به توافق رسیده است. حالا خبرنگار نشریه بیلد مدعی شد او خواهان گستردگی دایره اختیاراتش در باشگاه ایتالیایی بوده و قصد دارد در همه ابعاد تصمیم گیری در میلان حق دخالت داشته باشد.

کریستین فالک گفت: "مذاکرات به علت شرایط اضطراری ناشی از ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده بود، اما قبل از آن تماس رانکینگ با میلان زیاد بود و اخیرا این روند دوباره شروع آغاز است.

رالف رانکینگ مدتهاست ایوان گازیدیس را می شناسد، بنابراین بحث و گفت و گوهای آنها بسیار صریح و آشکار بود. طبق اطلاعات من رانکینگ پیش از این با افراد دیگری در باشگاه میلان تماس گرفته تا درباره ایده های خود صحبت کند. من تصور می کنم طی چند هفته آینده توافق حاصل خواهد شد.  

آنچه کاملا واضح است این است که رانکینگ می خواهد نفوذ گسترده ای در این باشگاه داشته باشد. همین موضوع دلیل واکنش اخیر پائولو مالدینی بوده، زیرا او متوجه شده با ورود رانکینگ قدرت او محدود می شود.

رانکینگ فقط نمی خواهد مسئول هدایت تمرینات بوده و یا ترکیب تیم را انتخاب کند، بلکه قصد دارد درباره نقل و انتقالات و مهم تر از همه بخش استعدادیابی تصمیم گیری می کند. او نیز در بخش پزشکی نیز بسیار با مهارت است. رانکینگ پروژه ای می خواهد که به او و فلسفه فوتبالش وفادار باشند، بنابراین من فکر می کنم پائول میشل و کنتزکا نیز او را همراهی می کنند، همچنین رانکینگ به دنبال لورنس استوارت، رئیس استعدادیابی باشگاه لایپزیش خواهد بود."

تگ ها


رالف رانگنیک آث میلان