سرمربی آنتورپ خیال بیرانوند را راحت نکرد/ پاسخ غیرشفاف به جدایی

سرمربی تیم فوتبال آنتورپ از ارائه پاسخ شفاف به سئوالی درباره جدایی‌اش خودداری کرد و گفت: در فوتبال نمی دانید روز بعد چه اتفاقی می‌افتد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال آنتورپ امروز یکشنبه در چارچوب مسابقات ژوپیرلیگ بلژیک موفق شد تیم شارلوا را با نتیجه ۲ بر یک شکست بدهد. پیش از این بازی خبر پیشنهاد یک باشگاه چینی به «ایوان لکو» سرمربی آنتورپ رسانه‌ای شد و سایت‌های خبری بلژیک اعلام کردند بازی با شارلوا شاید آخرین دیدار لکو در آنتورپ باشد و وی سپس عازم چین می‌شود.

لکو بعد از پایان بازی امروز با شارلوا در گفتگو با دوربین «Eleven Sports» پاسخ شفافی به احتمال جدایی اش از آنتورپ نداد و گفت: آنچه که باید انجام شود، اتفاق می‌افتد. من در آنتورپ احساس بسیار خوبی دارم اما در فوتبال هیچ موقع از قبل نمی‌دانید که روز بعد چه اتفاقی می‌افتد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود با باشگاه و هواداران آنتورپ صادقانه رفتار نکرده است، تصریح کرد: برخی می‌گویند من نقش بازی کرده‌ام اما این‌طور نبوده است. من نشان دادم که پیشنهادی وجود دارد. من صادق بودم؛ تقلب نکردم و نخواستم چیزی را پنهان کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئله جدایی لکو از آنتورپ با توجه به چالشی که وی با علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی این تیم داشته، قابل توجه است. بیرانوند بعد از ماه‌ها نیمکت نشینی در آنتورپ، سرانجام در بازی با تاتنهام انگلیس و کلاب بروژ بلژیک درون دروازه تیمش قرار گرفت. اما در پایان بازی با کلاب بروژ، ایوان لکو در اظهاراتی عجیب اعلام کرد از اینکه بیرانوند را درون دروازه گذاشته، پشیمان است!

تگ ها


باشگاه آنتورپ علیرضا بیرانوند تیم فوتبال رویال آنتورپ تیم فوتبال گوانگژو اورگرانده فوتبال