سرمربی آینده رئال‌مادرید؛ هر روز یک شایعه جدید!

تیم رئال مادرید شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند و هر روز یک نفر جدید به عنوان سرمربی جدید آن‌ها برای دیدارهای پیش رو انتخاب می‌شود....

تیم رئال مادرید شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند و هر روز یک نفر جدید به عنوان سرمربی جدید آن‌ها برای دیدارهای پیش رو انتخاب می‌شود.

با برد بارسلونا در دیدار شب گذشته، حالا اختلاف رئال و بارسا به ۱۵ امتیاز رسیده و رئال هیچ امیدی به فتح لالیگا ندارد. در حال حاضر سولاری به طور موقت در بازی امشب مقابل وایادولید روی نیمکت می‌نشیند تا مربی جدید بلانکو انتخاب شود.
در بین گزینه‌های سرمربیگری رئال، تا قبل از دربی سولاری هم شانس زیادی داشت تا همچنان روی نیمکت بنشیند اما با نتایج کشب شده بعید است او در ۱۲ بازی باقی‌مانده هدایت رئالی‌ها را بر عهده داشته باشد. ممکن است نیمکت رئال به طور موقت تا پایان فصل به شخصی واگذار شود و با احتمال کمی آن شخص سولاری خواهد بود اما احتمال اینکه این سرمربی آرژانتینی فصل بعد هم هدایت رئالی‌ها را برعهده بگیرد چیزی نزدیک به صفر است.
اگر رئالی‌ها بخواهند همین امروز به تعویض سرمربی اقدام کنند یکی از بهترین گزینه‌ها برای آن‌ها خوزه مورینیوست. مورینیو در حال حاضر هدایت هیج تیمی را بر عهده ندارد و کارشناس ورزشی شبکه Bein Sport شده است اما تا به حال هیچ صحبتی با مدیران سانتیاگو برنابئو انجام نداده است. هرچند مورینیو چند وقت اخیر به شدت از رئال تعریف کرده و مشخص است هنوز علاقه دارد در رئال حضور داشته باشد.
یکی دیگر از گزینه‌های موجود برای رئال، دیگر سرمربی سابق این تیم یعنی زین‌الدین زیدان است اما او هیچ علاقه‌ای ندارد تا قبل از شروع تابستان هدایت تیمی را بر عهده بگیرد. زیدان را می‌توان به عنوان گزینه‌ در نظر گرفت اما  مرحله بعد راضی کردن او برای این پست است. زیدان در هنگام جدایی به خبرنگاران گفت چیز جدیدی برای ارائه به بازیکنان رئال ندارد اما بعید است در فاصله چندماه، برخلاف گفته‌های قبلی خود عمل کند مگر اینکه واقعا چیز جدیدی برای یاد دادن به شاگردانش داشته باشد.
در تابستان گزینه‌های دیگری هم وجود دارد. گزینه‌هایی مثل یوگن کلوپ و یوواخیم لو که هر دو با لیوپول و آلمان قرارداد دارند و احتمال موفقیت رئال با سولاری بیشتر از احتمال قرارداد با آن‌هاست. همچنین پوچتینو و آلگری که هر دو می‌خواهند در فصل جدید، چالشی جدید را تجربه کنند.
باید منتظر ماند و دید یکی از کاندیدهای موجود روی نیمکت رئال می‌نشیند یا مانند تابستان گذشته شخصی مانند لوپتگی روی نیمکت می‌نشیند و همه را سورپرایز می‌کند.