سرمربی اسبق آرژانتین: مسی فرازمینی نیست/ او مورد حمایت رسانه ها است!

پس از مارادونا نوبت به سرمربی نام آشنای آرژانتینی رسید تا با کسانی که مسی را خدای فوتبال میدانند، مخالفت کند ......

پس از مارادونا نوبت به سرمربی نام آشنای آرژانتینی رسید تا با کسانی که مسی را خدای فوتبال می‌دانند، مخالفت کند.

به گزارش مدال، آنخل کاپا، سرمربی آرژانتینی اسبق بنفیکا و ریورپلاته می‌گوید لیونل مسی بازیکنی فرازمینی نیست و اعطا کردن این لقب به او، به بحث‌های مارکتینگ و تبلیغات برمی گردد.

مسی که هم اکنون در 31 سالگی تمام جوایز فردی دنیای فوتبال را به دست آورده و پرافتخارترین بازیکن تاریخ بارسلونا نیز به شمار می‌رود، نتوانسته آرژانتین را به قهرمانی در یک تورنمنت معتبر برساند. او در سال‌های اخیر توانست آلبی سلسته را به فینال جام جهانی 2014 و دو فینال کوپا آمریکا برساند اما در هر سه بازی شکست خورد و دستش از جام کوتاه ماند. انتقادات بسیار تندی از مسی به خاطر این مسئله می‌شود. 

مسی که انتظار می‌رود در سال 2019 به تیم ملی آرژانتین برگردد، اخیرا از سوی مارادونا مورد انتقاد قرار گرفت. اسطوره فوتبال آرژانتین مدعی شد بازیکنی که 20 بار قبل از بازی به دستشویی می‌رود، نمی‌تواند رهبر تیم باشد. از نظر مارادونا آرژانتینی‌ها نباید مسی را خدا بدانند و فشار بیش از حدی روی او نگذارند.

به گزارش مارکا، مشابه همین اعتقاد را آنخل کاپا دارد. او می‌گوید: با مارادونا موافقم. نیازی نیست مسی را خدا بپنداریم. او بازیکنی زمینی است - فرازمینی نیست - بقیه داستان مارکتینگ و تبلیغات است. منکر تاثیر او در بازی نمی‌شوم. بارسا بدون مسی دهم می‌شد. او در بسیاری از بازی‌ها بارسلونا را نجات می‌دهد. اسکالونی؟ او تجربه کافی برای هدایت تیم ملی را ندارد. من پوچتینو را می‌پسندم.

تگ ها


لیونل مسی آرژانتین فوتبال