سرمربی استقلال پس از ماهها در کنفرانس مطبوعاتی

محمود فکری در حالی به کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با مس رفسنجان می رود که قبل از بازی پرسپولیس و سایپا حمید مطهری به کنفرانس رفت نه یحیی گل محمدی....

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری برای اولین بار در قامت سرمربی استقلال به کنفرانس مطبوعاتی می رود تا پاسخگوی سؤالات خبرنگاران باشد. این در حالی است که فصل گذشته فرهاد مجیدی اصلا به کنفرانس مطبوعاتی نمی رفت و انتقادات رسانه ها هم تاثیری در او نداشت. جالب اینکه مجیدی حتی در جام حذفی باشگاههای کشور هم قبل و بعد از بازی های حساس استقلال مقابل پرسپولیس و تراکتور به کنفرانس مطبوعاتی نرفت و سازمان لیگ هم او را جریمه نکرد.


محمود فکری در حالی یک روز قبل از شروع لیگ بیستم و اولین بازی تیمش به کنفرانس مطبوعاتی می رود که هنوز نمی داند در بازی با مس رفسنجان می تواند از بازیکن جدید تیمش استفاده کند یا نه؟


مسؤلان باشگاه استقلال امیدوارند این اتفاق نهایتا تا روز شنبه رخ بدهد و پنجره های نقل و انتقالاتی باشگاه باز شود اما بهرحال فکری خودش را آ ماده کرده تا با ۱۴،۱۵بازیکن قبلی استقلال کارش را استارت بزند.


عبدیان از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه ابراز امیدواری کرده اند که پنجره‌های نقل و انتقالاتی استقلال تا شنبه باز شود.

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری