سرمربی الاهلی: وضعیت تیم خوب نبود،از صفر شروع کردیم

سرمربی بومی الاهلی عربستان که جانشین برانکو شده با انتقاد از شرایط قبلی الاهلی گفت: وضعیت بازیکنان از نظر بدنی و تاکتیکی خوبی نیست اما خوشبختانه در اولین بازی پیروز شدیم....

سرمربی بومی الاهلی عربستان که جانشین برانکو شده با انتقاد از شرایط قبلی الاهلی گفت: وضعیت بازیکنان از نظر بدنی و تاکتیکی خوبی نیست اما خوشبختانه در اولین بازی پیروز شدیم.

به گزارش مدال،صالح المحمدی که پیش از این به عنوان دستیار در تیم المپیک عربستان حضور داشته و برای نخستین بار سرمربی یک تیم در رده بزرگسالان می‌شود در خصوص اولین پیروزی خودش روی نیمکت الاهلی و مقابل الفتح گفت: با توجه به فرصت کوتاهی که داشتیم به بهترین شکل آماده شدیم و در نهایت به پیروزی رسیدیم، اما وضعیت تیم اصلاً خوب نبوده هم از نظر تاکتیکی و هم از نظر بدنی بازیکنان آماده نیستند.

وی افزود: مشکلاتی داریم، اما تلاش کردیم به نتیجه لازم دست یابیم. یکی از مشکلات تیم در کارهای هجومی است که برنامه تاکتیکی مناسبی وجود نداشته و باید بگویم کار را از صفر آغاز کرده‌ایم. خوشحالم که بازی اول با پیروزی ما تمام شد، اما هنوز کار زیادی داریم. تغییراتی زیادی در ترکیب داشتیم و به خیلی از بازیکنانی میدان دادیم که پیش از این نیمکت نشین بودند. به فرصت بیشتری نیاز داریم تا کیفیت تیم را بالاتر ببریم.

بیشتربخوانید:

عمر السوما: زمان برانکو از نظر روحی و روانی مشکل داشتیم

تگ ها


لیگ عربستان سرمربی الاهلی صالح المحمدی Pro League فوتبال