سرمربی الدحیل: بازی سختی برابر تیم صدرنشین لیگ ایران داریم

سرمربی مراکشی تیم فوتبال الدحیل نخستین بازی آسیایی برابر پرسپولیس را بسیار مهم توصیف کرد....

به گزارش مدال و به نقل از رسانه رسمی باشگاه الدحیل قطر، ولید الرکراکی درباره بازی فردا برابر پرسپولیس گفت: بازی بسیار مهمی در لیگ قهرمانان آسیا برابر یک تیم خوب داریم. امیدوارم بتوانیم با ارائه سطح فنی خوبی شروع خوشایندی در این رقابت‌ها داشته باشیم. این شروع خوب می‌تواند الدحیل را تا نقطه پایانی لیگ قهرمانان هدایت کند.

سرمربی الدحیل ادامه داد: تمام اعضای باشگاه الدحیل قهرمانی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را می‌خواهند اما این هدف به طور کلی در مصاف با رقبای قدرتمند شرکت‌کننده این رقابت‌ها آسان نیست. تمام تلاش خود را با اتکا به قدرت‌مان خواهیم کرد تا برنده بازی فردا با پرسپولیس باشیم. باید از تمامی شرایط بازی نخست به ویژه امتیاز میزبانی و حضور هواداران‌مان بهره ببریم. این انگیزه‌ای برای ما در بازی برابر تیم صدرنشین لیگ ایران خواهد بود. باید در این بازی سخت و مهم با توجه به اینکه شاهد شکست الریان در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان بودیم خیلی محتاط باشیم.

الرکراکی عنوان کرد: از اعتماد به نفس زیادی برای ارائه بازی خوب برخوردار هستیم و می‌خواهیم 3 امتیازی بازی نخست در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. امیدواریم شاهد حضور گسترده هواداران در ورزشگاه برای بازی با پرسپولیس باشیم که به بازیکنان برای کسب پیروزی انگیزه خواهد داد.

الدحیل ساعت 18:45 فردا (سه‌شنبه) در نخستین بازی گروه C لیگ قهرمانان آسیا میزبان پرسپولیس است. در دیگر بازی این گروه الشارجه امارات و التعاون عربستان به مصاف هم خواهند رفت.

بیشتر بخوانید:

غایبان سرشناس الدحیل مقابل پرسپولیس

گزارش تمرین پرسپولیس/ انصاری‌فرد در تمرین سرخ‌پوشان حاضر شد

 

 

تگ ها


فوتبال ایران الدحیل پرسپولیس الدحیل-پرسپولیس AFC Champions League فوتبال