سرمربی الزورا عراق:هیچ ترسی از تیم‌های ایرانی نداریم

سرمربی تیم الزورا عراق گفت: این تیم قدیمی‌ترین باشگاه عراق محسوب می‌شود و ما قهرمان گذشته لیگ عراق هستیم و هیچ گونه ترسی از تیم‌های ایرانی نداریم....

سرمربی تیم الزورا عراق گفت: این تیم قدیمی‌ترین باشگاه عراق محسوب می‌شود و ما قهرمان گذشته لیگ عراق هستیم و هیچ گونه ترسی از تیم‌های ایرانی نداریم.

به گزارش مدال، حکیم شاکر،سرمربی تیم الزورا عراق در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن ایران اظهار داشت: فردا اولین بازی گروهی ما مقابل تیمی است که از لحاظ کیفی سطح خوبی دارد؛ اکثر بازیکنان ما بومی هستند که امیدوارم به آن‌ها شانس داده شود.

سرمربی تیم الزورا عراق عنوان کرد: امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و برای هر دو تیم توام با شانس باشد.

وی درخصوص میزان شانس این تیم مقابل ذوب‌آهن افزود: به نظر ما تیم ذوب‌آهن از لحاظ تاکتیکی کیفیت بالایی دارد و ما نیز تدابیری انجام داده‌ایم که بتوانیم به خوبی مقابل این تیم ظاهر شویم.

شکیر در پاسخ به اینکه جدیداً به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده است، گفت: از لحاظ روانشناسی و تاکتیکی تیم را به بهترین شکل رسانده‌ایم و امید زیادی برای نتیجه‌گیری داریم.

سرمربی الزورا در مورد شرایط تیمش در عراق هم اظهار کرد: تیم ما در سال ۱۹۶۹ تأسیس شده است. باشگاه‌های زیادی از عراق در لیگ قهرمانان حضور داشته‌اند اما ۲۴ سال است که الزورا در این مسابقات نبوده است. ما قهرمان سال گذشته عراق هستیم ولی الان در رتبه چهارم عراق حضور داریم. باید به شما بگویم ما هیچ هراسی از تیم‌های ایرانی و ذوب‌آهن نداریم و از این چالش استقبال می‌کنیم. برای هر دو تیم آرزوی موفقیت دارم.

او در مورد مصدومان تیمش هم بیان کرد: بها مصدوم است و به بازی نمی‌رسد. صفا هادی هم مشکلی در پاسپورتش وجود داشت و اگر بتوانیم این مشکل را حل کنیم او به ما اضافه می‌شود.