سرمربی العین :در وضعیت خاصی به مصاف استقلال می‌رویم

سرمربی العین گفت:در وضعیت خاصی به مصاف استقلال می‌رویم....

سرمربی العین گفت:در وضعیت خاصی به مصاف استقلال می‌رویم.

به گزارش مدال،خوان کارلوس گاریدو، سرمربی العین امارات در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: نظر من این است که بازی مهمی و در موقعیت مهمی پیش روی داریم. در استادیوم بزرگی که اتمسفر خوبی دارد بازی خواهیم داشت. بازی در چنین اتمسفر خوب است و آدم دوست دارد در چنین اتمسفری بازی کند


وی ادامه  داد:اگر گمانه زنی هایی مبنی بر نبود کایو به دلیل اختلاف وجود دارد،این گمانه زنی دلیلی بر صحت این خبر نیست .این بازیکن مصدوم است و به همین دلیل در تهران حضور ندارند.

گاریدو درباره اهداف العین در لیگ قهرمانان آسیا گفت:ما برای رسیدن به بالاترین مرحله به اینجا آمده ایم و برای این هدف با تمام توان میجنگیم.

گاریدو درباره نبود چهار بازیکن تیمش در بازی مقابل استقلال، بیان کرد: آن‌هایی که در ایران هستند باید خودشان را نشان دهند. فرقی نمی‌کند چه بازیکنی به ایران آمده، همه می‌خواهند بازی کنند. ما آمدیم که ببریم و تا آخر فصل خودمان را نشان دهیم. بازیکنانی که می‌توانند خودشان را نشان می‌دهند و کسانی که نیستند، تقصیر ما نیست. امیدوارم بهترین بازی از تیم ما دیده شود.

شوخی گاریدو با یک خبرنگار

 سرمربی العین امارات در اواسط نشست خبری در حالی که مترجم از خبرنگاران پرسید سوالی دارید یا خیر به شوخی گفت:۱۹ مارچ تولد من است خواستید در این مورد سوال کنید.