سرمربی الغرافه در آستانه اخراج

شکست دیشب الغرافه مقابل ذوب آهن شرایط را برای سرمربی الغرافه بسیار سخت کرده تا جایی که رسانه‌های قطری از احتمال اخراج او سخن به میان آوردند....

شکست دیشب الغرافه مقابل ذوب آهن شرایط را برای سرمربی الغرافه بسیار سخت کرده تا جایی که رسانه‌های قطری از احتمال اخراج او سخن به میان آوردند.

به گزارش مدال،الغرافه در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا با وجود این که در خانه با دو گل از ذوب آهن پیش افتاد، اما در نیمه دوم سه گل دریافت کرد تا شکستی تلخ را متحمل شود و از صعود به مرحله گروهی بازبماند. با این شکست شرایط برای سرمربی الغرافه بسیار سخت شد تا جایی که رسانه‌های قطری از احتمال اخراج او سخن به میان آوردند.

روزنامه استاد الدوحه نوشت که روز‌های کریستین گورکف در الغرافه در حال تمام شدن است و به نظر می‌رسد که او روز‌های پایانی خود را پشت سر می‌گذارد. با توجه به ناکامی الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا و البته لیگ ستارگان قطر در فصل جاری سران باشگاه به دنبال پایان همکاری با کریستین گورکف هستند.

استاد الدوحه از حبیب صادق تونسی به عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت الغرافه سخن به میان آورد. مهدی طارمی، بازیکن ایرانی در الغرافه بازی می‌کند. او تا پایان فصل با این تیم قطری قرارداد دارد و به احتمال خیلی زیاد در پایان فصل از تیم جدا شود.