سرمربی النصر عربستان: برای شکست الاهلی باید در آمادگی کامل باشیم

سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان گفت: برای پیروزی مقابل الاهلی به آمادگی و تمرکز بالا نیاز داریم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، «روی ویتوریا» سرمربی تیم فوتبال النصر در نشست خبری پیش از دیدار با الاهلی عربستان شرکت و شرایط این تیم را برای بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تشریح کرد. بخشی از گفتگوی ویتوریا در ادامه می آید.

* ما آماده بازی هستیم و پیروزی می خواهیم. برای رسیدن به برد لازم است که در آمادگی کامل و تمرکز بالا باشیم. 

* رویارویی با الاهلی این شانس را برای ما  به همراه دارد که آنها را کاملاً می‌شناسیم، همانگونه که‌ آنها به شرایط و بازی ما آشنایی دارند. معتقدم این مسئله آمادگی برای این دیدار حساس را راحت‌تر می‌کند.


*  خیلی خوشحال هستم که یک‌ تیم سعودی در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب حضور خواهد داشت و قطعاً می‌خواهم که آن تیم ما باشیم. به هر صورت یک تیم از لیگ عربستان در نیمه نهایی آسیا خواهد بود.

* برای تمام تیم ها و بازیکنان احترام زیادی قائل هستم. اطلاعاتی داریم که به بازیکنانمان در مسابقه کمک می کند. 

* شاید سئوال باشد که چرا ولید عبدالله اینجا در نشست خبری حضور دارد. باید بگویم ولید بازیکن الهام بخشی است و فقط به بازی درون زمین محدود نمی شود. 

* درباره حمدالله (برترین گلزن تیم النصر) باید بگویم که او بازیکن متمایزی است که لازم است همیشه گلزنی کند چون تیم به آن نیاز دارد. 

تیم های فوتبال الاهلی و النصر عربستان فردا پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند. دیگر دیدار این مرحله بین پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان است که این مسابقه از ساعت ۲۱:۱۵ آغاز می شود.

بیشتر بخوانید:

ادعای سعودی‌ها: دسیسه برای حذف النصر از لیگ قهرمانان

سرنوشت عجیب تیم‌های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان فوتبال آسیا الاهلی عربستان تیم فوتبال النصر عربستان AFC Champions League فوتبال