سرمربی الوصل: با جدیت می‌توانیم ذوب‌آهن را شکست دهیم

سرمربی تیم فوتبال الوصل، گفت:بازی مهمی در پیش داریم این مسابقه آخرین شانس ما برای صعود به مرحله بعد است....

به گزارش مدال، لارنسیو رگکامف در نشست خبری قبل از دیدار مقابل ذوب آهن، گفت: بازی مهمی در پیش داریم این مسابقه آخرین شانس ما برای صعود به مرحله بعد است. تلاش‌مان را برای کسب پیروزی انجام می‌دهیم.

وی افزود: بازی بدون گل آغاز می‌شود و از این بابت شانس هر دو تیم برابر است. بازی اول را با شکست آغاز کردیم. اشتباهاتی داشتیم که منجر به باخت ما شد. هر دو تیم شانس کسب پیروزی دارند. ذوب آهن از امتیاز حضور هواداران برخوردار است اما شانس پیروزی 50-50 است.

سرمربی الوصل در مورد اینکه بعد از اینکه قراردادش را تمدید کرد در کسب نتیجه تیمش با افت رو به رو شده است،‌ گفت: امیدوارم اشتباهات بازی قبلی را در مسابقه فردا تکرار نکنیم و بازی بسیار خوبی انجام دهیم.

رگکامف در مورد مصدومان و محرومان تیمش،‌اظهار داشت: همه بازیکنان از لحاظ کسب پیروزی اثر گذار هستند. لیما را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. مصدومیت‌ها گریبان تیم‌مان را گرفته است. با اعتماد به نفس به میدان می‌رویم. امیدوارم این صحبت من باعث ایجاد سو تفاهم نشود اما با احترام به ذوب آهن شانس زیادی برای کسب پیروزی در دیدار فردا داریم.

وی در مورد میزان شناختش از نقاط ضعف و قوت ذوب آهن، گفت: سال قبل هم بازی ذوب آهن بازی کردیم. می‌دانم برای بازی فردا چه استراتژی در نظر بگیرم. ذوب آهن تیمی خوب با بازیکنان توانا است. در بازی فردا باید جنگندگی خوبی داشتیم. بازیکنانم باید با جدیت زیاد کار کنند و در این صورت می‌توانیم حریفمان را شکست دهیم.

تگ ها


فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن الوصل امارات AFC Champions League فوتبال