سرمربی امید- مربی بزرگ ها؛ اتفاق خوب در استقلال

استقلال در بازی با شهر خودرو به یکی از مهاجمان جوان خود بازی داد سبحان خاقانی که زننده یکی از گل های تیمش بود؛ گلی که زمینه سه امتیاز آبی ها و صدرنشینی این تیم شد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات خوب این فصل استقلال حضور سرمربی امید در کادر فنی تیم بزرگسالان است؛ آرش برهانی که هدایت امیدها را برعهده دارد مربی استقلال است و توامان در تمرینات فنی هر دو تیم حضور دارد. او افکار محمود فکری را در تیم تحت هدایتش پیاده می کند. به واقع امید استقلال با همان شیوه ای تمرین می کند که بزرگ ها تمرین می کنند و با همان شیوه ای بازی می کند که بزرگان استقلال بازی می کنند. به همین خاطر بازیکنان امید بعد از حضور در تمرین استقلال با خواست های تاکتیکی محمود فکری بیگانه نشان نمی دهند و از همه مهمتر اینکه آرش برهانی می تواند گزارش دقیقی از امیدها به محمود فکری ارایه دهد. 

چند بازیکن امید استقلال هم اکنون در اردوی تیم استقلال حضور دارند که یکی از آنها فردین رابط است که پیش از حضور محمود فکری هم برای استقلال بازی کرده است. هر چند نباید در تیم های نتیجه گرایی چون استقلال شیب بازی دادن به جوانان تند شود اما بدون شک فضا دادن به بازیکنان جوان برای بازی در ترکیب استقلال در جاهایی می تواند منجر به کسب نتیجه هم شود. از سویی استقلال با ستاره سازی نسبت به جذب بازیکن از سایر تیم ها بی نیاز خواهد شد و این از نظر مالی هم می تواند به سود استقلال باشد. 

حضور مربی تیم امید در کادر فنی بزرگسالان ایده ای است که در استقلال پیاده شده و می تواند در دیگر تیم ها هم الگو شود. اگر باشگاه نیت به بازی به بازیکنان جوان در بازی های لیگ برتر داشته باشد.

تگ ها


استقلال تهران آرش برهانی