سرمربی بارسلونا به دنبال دنی آلوز دوم

والورده سرمربی باشگاه بارسلونا با توجه به ضعف تیمش در سمت راست، به دنبال تغییرات بیشتر است تا بتواند بازیکنی همچون دنی آلوز را در این پست پیدا کند....

به گزارش مدال؛ بارسلونا برای فصل آینده هنوز کاملاً آماده نشده و سمت راست این تیم دستخوش تغییرات بیشتری خواهد شد. در واقع پس از شکست بارسلونا برابر چلسی در توکیو بود که «ارنستو والورده» از اعمال برخی تغییرات تا پیش از شروع فصل خبر داد و گفت: «در حال ارزیابی امکان بازیِ سرجی روبرتو در خط هافبک هستم.» به این ترتیب می‌توان اینگونه پیشبینی کرد که سمت راست خط دفاعی در اختیار «نلسون سمدو» و «موسی واگه» قرار بگیرد.

با این وجود واقعیت امر این‌ست که از زمان جدایی «دنی آلوز» آبی‌اناری‌ها نتوانسته‌اند برای او جانشین شایسته‌ای پیدا کنند و «سرجی روبرتو» تنها گزینه‌ای بود که بیشتر از سایرین در آن پست به میدان رفت. روبرتو با تصمیم «لوئیس انریکه» به آن پست منتقل شد و به میدان رفت و اگر به این پست منتقل نمی‌شد هرگز دقایق بازی‌اش اکنون اینچنین بالا نبود اما حالا او قصد دارد به پست اصلی‌اش در خط هافبک برگردد.

خرید سمدو در سال 2017 قمار بزرگ باشگاه محسوب میشد؛ در آن زمان سران بلوگرانا امیدوار بودند که او جای خالی آلوز را پر کند اما سمدو نتوانست نهایت استعدادش را در نیوکمپ نشان دهد. البته او در این 82 بازی که در دو فصل به میدان رفته، پیشرفت خوبی از خود نشان داده اما فرسنگ‌ها فاصله میان او و آلوز وجود دارد. واگه نیز که این سال‌ها در تیم دوم بارسلونا به میدان رفته، امسال فرصت یافته تا قدم بزرگی رو به جلو بردارد ولی اینکه او بتواند همچون آلوز در سمت راست بدرخشد، سوالی بدون پاسخ است.

اکنون به نظر می‌رسد که بارسلونا به دنبال کسی‌ست که بتوانند همانند «دنی آلوز» درک متقابلی با «لیونل مسی» داشته باشد و به تیم در مواقع لزوم کمک کند، کسی که بتواند به او لقب «دنی آلوز دوم» را دهد.

بیشتر بخوانید:

رم ستاره مد نظرش را از بارسلونا پس می‌گیرد؟

تگ ها


دنی آلوز آبی و اناری‌ها ارنستو والورده نلسون سمدو موسی واگه بارسلونا لالیگا فوتبال