سرمربی تاون سیتی: اگر ۴۰ بازیکن هم داشتم پاتوسی را از دست نمی‌دادم!

به نقل از خبرگزاری IOL ، بنی مک کارتی، سرمربی کیپ تاون سیتی، درباره ی انتقال آیاندا پاتوسی، بازیکن بین المللی افریقای جنوبی توضیح داده است...

به نقل از خبرگزاری IOL ، بنی مک کارتی، سرمربی کیپ تاون سیتی، درباره ی انتقال آیاندا پاتوسی، بازیکن بین المللی افریقای جنوبی توضیح داده است

پاتوسی ماه گذشته در انتقالی که فوتبال دوستان را سورپرایز کرد تیم کیپ تاون سیتی را برای پیوستن به استقلال در ایران ترک کرد.
به گزارش مدال، پاتوسی در سال گذشته یک شخصیت امپراتوری برای باشگاه بود. او با یک سری مشکلات درباره وزنش مواجه شد ولی وقتی که به آن غلبه کرد ، دیگر کسی نتوانست جلوی او را بگیرد!
مک کارتی می گوید: آنها (باشگاه) نتوانستند سد راه او برای جدایی شوند.
او ادامه داد: " من اگر ۴۰ بازیکن هم داشتم، حتی به جدایی پاتوسی فکر هم نمی کردم، ولی ما یک تیم‌ هستیم و نمی توانیم جلوی کسی را برای جدایی بگیریم. این یک فرصت عالی برای پاتوسی بود که به آسیا برود.

ما گفتیم که باشگاهی هستیم که دوست دارد بازیکنانش پیشرفت کنند. می خواهیم آن ها رشد کنند و اگر پیشنهادی از باشگاه های خارجی دریافت کنیم و خود بازیکن هم دوست داشته باشد که برود و بتواند زندگی خوبی برای خودش بسازد، اجازه می دهیم که باشگاه را ترک کند. اگر من هم جای او بودم برای رفتن می جنگیدم.

پاتوسی بعد از جدایی از تیم بلژیکی لوکرن، در سال ۲۰۱۷ به کیپ تاون سیتی پیوست. او در دوران کوتاهش در این باشگاه توانست جام MTN8 را بدست آورد.