سرمربی تیم المپیک اوکراین: نبود شهاب زاهدی خسارت بزرگی به ما است

سرمربی تیم فوتبال المپیک دونتسک گفت: نبود شهاب زاهدی خسارت و ضرر بزرگی به تیم ما است....

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیک دونتسک در این فصل عملکرد چشمگیری در لیگ اوکراین داشت. این بازیکن موفق شد در پایان نیم فصل با هشت گل به عنوان یکی از دو گلزن برتر لیگ اوکراین لقب بگیرد. شهاب همچنین یکی از سه گزینه بهترین بازیکن خارجی لیگ اوکراین در سال ۲۰۲۰ است.

با این حال، چالش شهاب زاهدی با باشگاه المپیک دونتسک باعث شد تا وی به تیم دوم این باشگاه تبعید شود. قرارداد زاهدی با باشگاه المپیک این فصل به پایان می‌رسد. باشگاه اوکراینی قصد داشت با فروش زاهدی به درآمد دست پیدا کند و حتی با باشگاه ریوآوه پرتغال هم به توافق رسید اما زاهدی زیر بار این قرارداد نرفت.

به جای آن، مهاجم ایران تصمیم به توافق با باشگاه زوریا لوهانسک برای فصل بعد گرفت ولی مسئولان تیم المپیک از این اقدامش عصبانی شده و او را به تیم دوم فرستادند.

هرچند تیم زوریا پیشنهاد ۳۰۰ هزار یورویی را برای خرید زاهدی در همین نیم فصل ارائه داد اما المپیک به مبلغی کمتر از ۵۰۰ هزار یورو رضایت نمی‌دهد و این چالش همچنان پابرجاست.

این در حالی است که تیم المپیک روزهای پایانی اردوی خود در ترکیه را پشت سر می‌گذارد و به زودی راهی اوکراین می‌شود تا خود را برای نیم فصل دوم آماده کند.

«ایگور کلیموفسکی» سرمربی المپیک در تازه‌ترین مصاحبه خود اظهاراتی را درباره شهاب زاهدی بر زبان آورده است که ظاهراً نشان می‌دهد این بازیکن رسماً از تیم اصلی کنار گذاشته شده است و قرار نیست بخشیده شود.

«شهاب عملاً تیم را ترک کرده است. پیدا کردن یک جایگزین برای او چقدر دشوار خواهد بود و آیا قصد دارید به دنبال یک مهاجم باشید؟» سرمربی المپیک در پاسخ به این سئوال گفت: این واقعاً ضرر و خسارت بزرگی برای ما است. مهاجم باید گلزن باشد و شهاب از این نوع مهاجمان بود.

وی افزود: اکنون «کارگبو» را داریم و با «نکنگا» کامرونی قرارداد بسته‌ایم. ما روی این بازیکنان حساب می‌کنیم و از آنها انتظار نتیجه داریم.

به گفته سرمربی المپیک، همچنین قرار است یک وینگر برزیلی هم به زودی به این تیم اضافه شود.

تگ ها


تیم فوتبال المپیک دونتسک شهاب زاهدی زوریا لوهانسک