سرمربی تیم امید عربستان: امیدوارم به عنوان تیم اول صعود کنیم

سعد علی الشهری بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل تیم امید ایران گفت: بازی بسیار سختی بود، روند بازی طوری بود که باید با تمرکز بالا به میدان میرفتیم، بیش از چهار موقعیت گلزنی بسیار خوب داشتیم که از آنها استفاده نکردیم، اتفاقات زیادی در جریان بازی افتاد و درنهایت به تساوی رسیدیم ......

 سعد علی الشهری بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل تیم امید ایران گفت: بازی بسیار سختی بود، روند بازی طوری بود که باید با تمرکز بالا به میدان می‌رفتیم،‌ بیش از چهار موقعیت گلزنی بسیار خوب داشتیم که از آنها استفاده نکردیم، اتفاقات زیادی در جریان بازی افتاد و درنهایت به تساوی رسیدیم. امیدوارم در دیدارهای آینده از فرصت‌هایمان استفاده کنیم. 

وی افزود: باز هم تأکید می‌کنم بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و کیفیت بدی نداشتیم، فرصت د اریم که در ادامه بهتر شویم و امیدوارم به قهرمانی برسیم. کره شمالی هم تیم قوی‌ای است که در این گروه قرار دارد و برای اینکه صعود کنیم باید بشبینیم که به چه شکل پیشرفت می‌کنیم. 

سرمربی عربستان در ادامه یادآور شد: هوا بسیار گرم و شرجی بود و این مسئله روی عملکرد تیم تأثیر می‌گذارد، باید در این شرایط منسجم و خوب باشیم و در این وضع هم می‌توان صاحب فضا و موقعیت شد. اگر قدرتمند باشید می‌توانید در این وضعیت هم به موفقیت برسید، البته ما در این فضا بیگانه نیستیم و در عربستان هم گاهی هوا گرم می‌شود 

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار اعزامی فارس به اندونزی در رابطه با اینکه با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند در این گروه شانس کدام تیم‌ها را صاحب شانس صعود می‌داند، عنوان کرد: نمی‌توان این مسئله را پیش‌بینی کرد، اما سه تیم ایران، عربستان و کره شمالی شانس صعود هستند که امیدوارم ما به عنوان تیم اول صعود کنیم.

تگ ها


فوتبال