سرمربی تیم ایتالیا: بازی برابر ایران دشوار بود

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایتالیا گفت: از اینکه شاگردانم توانستند در ابتدای راه تجربه عملکرد در چنین سطحی را درک کنند، لذت بردم ......

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایتالیا گفت: از اینکه شاگردانم توانستند در ابتدای راه تجربه عملکرد در چنین سطحی را درک کنند، لذت بردم ...

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایتالیا گفت: از اینکه شاگردانم توانستند در ابتدای راه تجربه عملکرد در چنین سطحی را درک کنند، لذت بردم.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، مايكل توتيره پس از شکست سه بر صفر برابر ایران در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی در برابر ایران دشوار بود چون ایران تیم خوبی است. ایران پاسور و اسپکر قدرتمندی را در اختیار دارد. ضمن اینکه تیم ما نتوانست سرویس های همیشگی خود را برابر ایران به نمایش بگذارد.

وی ادامه داد: بازی اول آن هم در برابر تیمی همچون ایران سخت است اما من از اینکه شاگردانم توانستند در ابتدای راه تجربه عملکرد در چنین سطحی را درک کنند، لذت بردم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایتالیا درمورد بازی بعدی تیمش برابر آرژانتین خاطرنشان کرد: تیم آرژانتین از سازماندهی بهتری نسبت به تیم ما برخوردار است و با سیستم بی نظیری به میدان می آید. خط دفاعی آنها نفوذناپذیر است و مدام دفاع می کنند. آرژانتین تیم بسیار خوبی است.