سرمربی تیم بانوان بلاروس: زمین را عوض کنید ما دوباره به ایران می‌آییم

سرمربی تیم فوتبال بانوان بلاروس گفت:‌تیم ملی ایران امروز برای برد به میدان آمده بود حتی به خاطر توانایی آنها ما عقب کشیده بودیم....

سرمربی تیم فوتبال بانوان بلاروس گفت:‌تیم ملی ایران امروز برای برد به میدان آمده بود حتی به خاطر توانایی آنها ما عقب کشیده بودیم.

به گزارش مدال،ادوارد دمن سرمربی تیم فوتبال بانوان بلاروس بعد از پیروزی مقابل تیم فوتبال ایران در جمع خبرنگاران گفت: امروز بازی جالبی داشتیم و جنگنده بودیم. خوشحالم تیم ما توانست در این بازی سخت برنده باشد و خوشحالم از اینکه هر دو بازی را بردیم. امروز بازی خیلی سنگین بود و بازیکنان ما خسته بودند اما خوشحالم پیروز میدان بودیم.

وی درباره داوری در این مسابقه گفت: خوب و نرمال بود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان بلاروس درباره تیم ایران خاطرنشان کرد: امروز ایران خیلی قوی‌تر بود و برای برد بازی کرد. مشخص بود آنها برای برد آمده بودند به خاطر استعدادها و توانایی‌های بازیکنان ایران ما عقب کشیده بودیم اما نیمه دوم بچه‌های ما بهتر بودند. با وجود یک اخراجی و شرایط بازی سخت گل‌ هم زدیم و این عالی است.

دمن درباره حضور تماشاگران در این بازی یادآور شد: آنها خیلی خوب بودند و بازیکنان را به وجد می‌آوردند حتی گاهی اوقات باعث می‌شدند بازیکنان ما بدون حرکت بمانند. از میهمان نوازی شما هم خوشحالم و خوب است که ما با برد برمی‌گردیم.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که اگر دوباره از شما دعوت کنند برای بازی دوستانه به ایران می‌آیید، تصریح کرد: فقط زمین را عوض کنید ما حتما می‌آییم.