سرمربی تیم طارمی سه هفته محروم شد

سرجیو کونسیسائو، سرمربی تیم پورتو به دلیل توهین به داور سه هفته از همراهی تیمش محروم شد. این در حالی است که تنها ۵ هفته به پایان این فصل لیگ برتر پرتغال باقی مانده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، در هفته بیست و نهم لیگ برتر پرتغال تیم پورتو در خانه ی تیم موریرنز به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت که زننده تک گل پورتو مهدی طارمی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۸۶ بازی بود. در جریان بازی سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو به دفعات به تصمیم داور معترض شد و حالا به همین بهانه سه جلسه از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال محروم شده است. 

پورتو در فاصله ۵ هفته مانده به پایان این فصل لیگ برتر پرتغال با ۶۷ امتیاز از ۲۹ بازی تیم دوم جدول است. اسپورتینگ با ۷۳ امتیاز صدرنشین و تیم بنفیکا هم با ۶۳ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. پورتو اگر چه ۶ امتیاز از تیم صدرنشین عقب است اما با توجه به هفته های باقی مانده به پایان بازی ها به روی کاغذ شانس قهرمانی را از دست نداده است. البته دو امتیازی که پورتو در بازی با موریرنز از دست داد بهترین فرصت برای این تیم به منظور کم کردن فاصله با اسپورتینگ از دست رفت. اگر پورتو در این بازی پیروز می شد فاصله امتیازی اش با اسپورتینگ به ۴ امتیاز کاهش پیدا می کرد.

تگ ها


پورتو