سرمربی تیم فوتبال بانوان وچان: می توانستیم با اختلاف بیشتری ببریم

سرمربی تیم فوتبال بانوان وچان کردستان پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان گفت: می توانستیم با اختلاف بیشتری پیروز شویم اما بازیکنان در توپ های آخر  تمرکز لازم را نداشتند....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان در گروه دو تیم وچان کردستان با یک گل ملوان بندرانزلی را شکست داد.

فاطمه صادقی سرمربی تیم وچان کردستان پس از پیروزی تیمش مقابل تیم ملوان بندرانزلی گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود، ملوان دونده و جنگنده بازی کرد. به این تیم تبریک می گویم. بازیکنانم عملکرد بسیار خوبی داشتند چند موقعیت خوب را از دست دادیم بازی باید پرگل‌تر می‌شد و با اختلاف چند گل ملوان را شکست می‌دادیم.

وی ادامه داد: در توپ‌های آخر بازیکنانم تمرکز آخر را نداشتند، خوشبختانه بازی خوبی بود و توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم.

سرمربی تیم وچان کردستان در مورد استفاده نکردن از گلنوش خسروی نیز گفت: در هر پستی به هر بازیکنی که نیاز داشته باشیم و با صلاحدید کادر فنی قطعاً از آن استفاده خواهیم کرد، بحث فنی مطرح نیست، خسروی مدتی در ایران حاضر نبوده و بسیار دیر به تیم ملحق شد هماهنگی لازم را ندارد با گذشت زمان او نیز به ترکیب اضافه خواهد شد.

تگ ها


گلنوش خسروی تیم فوتبال بانوان وچان کردستان لیگ برتر فوتبال بانوان