سرمربی تیم ملی انگلیس صعود کردن به جام جهانی را اتفاق فوق العاده ای عنوان کرد.

انگلیس پنج شنبه شب در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تک گل هری کین توانست اسلوونی را شکست دهد و به مرحله نهایی این رقابت ها صعود کند ......

انگلیس پنج شنبه شب در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸  روسیه با تک گل هری کین توانست اسلوونی را شکست دهد و به مرحله نهایی این رقابت ها صعود کند. گرت ساوت گیت پس از بازی گفت: رساندن تیم به جام جهانی کار آسانی نبود و پس از تلاش فراوان به دست آمد. به قدرت این تیم باور داشتم و توانستیم در نهایت به هدف مان برسیم. اکنون در جام جهانی هستیم و باید به نکاتی توجه کنیم که شرایط مان را برای آینده بهتر کند.

سرمربی تیم ملی انگلیس در ادامه اظهار کرد: جو هارت توپ های مهمی را مهار کرد و تجربه اش باعث شد چنین اتفاقی بیفتد. ما می دانیم در چه نقاطی باید خود را بهتر کنیم اما این کار را فردا انجام خواهیم داد چون اکنون به جام جهانی صعود کردیم که اتفاق فوق العاده ای است.

او افزود: برابر تیمی بازی کردیم که در این رقابت ها تنها چهار گل دریافت کرده بود. آن ها سازماندهی شده دفاع می کردند. سعی می کردند اجازه بازی به ما ندهند و در صورتی که موفق نمی شدند با خطا بازیکنان مان را متوقف می کردند و داور نیز با کارت زرد آن ها را جریمه می کرد.

ساوت گیت در پایان اظهار کرد: ما آرام پیش رفتیم و امیدوار بودیم به گل دست پیدا کنیم. با این حال خیلی دیر این اتفاق افتاد. در نهایت گل دیرهنگام هری کین باعث پیروزی مان شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال