سرمربی تیم ملی فوتبال ایران محروم نمی شود

به زودی قاضی پرونده شکایت باشگاه صنعت نفت آبادان از سرمربی تیم ملی مشخص می شود و این پرونده در مسیر رسیدگی قرار می گیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اسکوچیچ بعد از جدایی از باشگاه صنعت نفت آبادان سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان شد که به زعم باشگاه صنعت نفت این خارج از توافق طرفین بود و بر همین اساس باشگاه صنعت نفت با تنظیم شکایتی علیه اسکوچیچ به فیفا خواهان دریافت غرامت از این مربی شده است.

گفتنی است مربیان بر خلاف بازیکنان منعی برای جدایی از تیم های خود پیش از پایان قرارداد ندارند اما در صورت شکایت باشگاه ها به کمیته تعیین وضعیت اگر حقوقی از طرفین تضییع شده باشد کمیته تعیین وضعیت رای خواهد داد. شکایت باشگاه صنعت نفت از اسکوچیچ از سوی فیفا وصول شده و فدراسیون فوتبال جهانی اعلام کرده است به زودی قاضی این پرونده را تعیین خواهد کرد.

همان طور که اشاره شد مشکلی برای اسکوچیچ برای همراهی تیم ملی در بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به وجود نخواهد آمد. این پرونده با صدور آراء مالی بسته می شود و مربی کروات می تواند بدون دغدغه تیم ملی را در بازی های پیش رو همراهی کند.  

در حالی شکایت باشگاه صنعت نفت از اسکوچیچ به فیفا ارایه شده که چند روز پیش مهدی خراطی – رییس دپارتمان کمیته تیم های ملی گفته بود فدراسیون فوتبال تلاش می کند با پادرمیانی به مشکلات به وجود آمده میان اسکوچیچ و باشگاه صنعت نفت پایان دهد. اما سرمربی تیم ملی حاضر به پرداخت غرامت به باشگاه صنعت نفت نیست و در نهایت چاره ای نیست که فیفا در اینباره داوری کند. به نظر می رسد رسیدگی به این پرونده تا تعیین قاضی از سوی فیفا دست کم ۶ ماه زمان ببرد.

بیشتر بخوانید:

تصویر غافلگیرکننده اسکوچیچ از سردار آزمون!

اسکوچیچ: سردار لایق بازی در یک تیم بزرگ است

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ فوتبال