سرمربی تیم والیبال سایپا: می‌توانیم قهرمان شویم

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: یکی از تیم‌هایی هستیم که شانس قهرمانی در لیگ برتر والیبال را داریم....

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر شهنازی که به تازگی هدایت تیم والیبال سایپا را بر عهده گرفته است، در اولین دیدار خود در این فصل با تیم سایپا توانست تیم شهرداری ورامین را با نتیجه ۳ بر یک شکست بدهد.

شهنازی در پایان این مسابقه گفت: بازیکنانم با جان و دل بازی کردند. من دو روز است که به تیم اضافه شده‌ام و زمان می‌برد تفکراتم را پیاده کنم. برد بازی امروز خیلی برای ما مهم بود چون شرایطمان در جدول خوب نبود و اگر شکست می‌خوردیم، فاصله با تیم‌های صدر جدول زیاد می‌شد. الان فاصله ما با تیم‌های دیگر طوری است که می‌توانیم جبران کنیم و اگر کمی و کاستی‌های فنی برطرف شود، یکی از شانس‌های قهرمانی هستیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا درباره هدف تعیین شده از سوی این باشگاه در لیگ برتر والیبال تصریح کرد: سایپا قرار بود برای قهرمانی رقابت کند و هزینه‌ای که انجام دادند برای قهرمانی بود. مدیرعامل باشگاه به من گفت که نایب قهرمانی بس است و برای قهرمانی تلاش کنیم. ما و ۵-۶ تیم دیگر شانس قهرمانی داریم. هیچ مدیر و مربی‌ای دوست ندارد تیمش دوم شود. بازیکنان خوبی داریم. تغییر و تحولات کوچکی ایجاد می‌کنیم و مطمئناً شانس قهرمانی داریم.

تگ ها


ناصر شهنازی تیم والیبال سایپا لیگ برتر والیبال