سرمربی تیم والیبال هراز آمل: با تمام قوا مقابل شهداب حاضر شدیم

سرمربی تیم والیبال هراز آمل پس از پیروزی تیمش مقابل شهداب یزد گفت: با تمام قوا مقابل تیم شهداب یزد حاضر شدیم....

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین روز از دور رفت رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم هراز آمل با نتیجه ۳ بر صفر تیم شهداب یزد را شکست داد.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال هراز آمل پس از شکست تیم شهداب یزد گفت: هر دو تیم در جدول به هم نزدیک بودیم و نتایج مشابهی را کسب کرده بودیم حتی بردها و شکست‌هایمان مقابل حریفان شبیه یکدیگر بود. به همین دلیل پیش بینی بازی نزدیکی را داشتیم و با تمام قوا وارد زمین شدیم.

عطایی ادامه داد: بازیکنانم بازی خوبی به نمایش گذاشتند. هر چند که سه بازیکن شهداب به دلیل کرونا حضور نداشتند اما این مسئله سبب نشد تا تمام توانایی خود را به کار نگیریم.

در ست سوم بازی نیز علیرغم ایجاد اختلاف امتیاز زیاد اما باز هم با تمام قوا بازی کردیم و بازیکنانم کم اشتباه ظاهر شدند. به هر دو تیم تبریک می گویم.

سرمربی تیم والیبال هراز آمل تصریح کرد: عملکرد قابل قبولی در نیم فصل داشتیم. در ۷ بازی برگزار شده در تهران ۶ پیروزی و یک شکست کسب کردیم. از باخت‌مان مقابل شهرداری ارومیه درس گرفتیم و برای هر بازی با برنامه وارد شدیم. از شیوه برگزاری مسابقات نیز راضی هستم.

عطایی در پایان گفت: با توجه به اینکه تیم هراز آمل نخستین سال حضور در سوپر لیگ را تجربه می‌کنند استراتژی مان این بود که جزو شش تیم بالای جدول باشیم.

بازی به بازی پیش می‌رویم و سعی می‌کنیم عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. نیم فصل را خوب پشت سر گذاشتیم. امیدوارم این روند را در دور برگشت ادامه دهیم.

تگ ها


بهروز عطایی لیگ برتر والیبال تیم والیبال شهداب یزد