سرمربی جدید حریف استقلال وارد عربستان شد

لارنسیو ریجکمپ سرمربی جدید الاهلی دوشنبه شب وارد جده عربستان شد تا از فردا به صورت رسمی بر تمرینات این تیم نظارت کند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از کسب نتایج ناامید کننده در لیگ حرفه ای عربستان، مدیران الاهلی تصمیم به اخراج ولادان میلوژویچ سرمربی صربستانی خود گرفتند و در ابتدا با یوسف عنبر به توافق رسیدند که به دلیل قوانین حاکم بر فوتبال عربستان، او نمی توانست هدایت این تیم را برعهده بگیرد.


مدیران الاهلی سپس به سراغ لارنسیو ریجکمپ سرمربی سابق الهلال رفتند و پس از چند روز مذاکره، با این سرمربی به توافق رسیدند که او به مدت ۳ ماه هدایت این تیم را برعهده بگیرد. لارنسیو ریجکمپ که سابقه دو سال قهرمانی با استوا بخارست رومانی در طی فصول ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ را در کارنامه دارد، هدایت الهلال عربستان را نیز برعهده داشته و با این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید اما با شکست در بازی پایانی مقابل وسترن سیدنی به مقام دومی رسید و در کمتر از یک سال از این تیم جدا شد.


او در سالهای گذشته هدایت الوصل و الوحده امارات را برعهده داشت و از هر دو تیم اخراج شد. این مربی دوشنبه شب وارد جده عربستان شد تا از فردا شب در تمرینات تیمش شرکت کند و در بازی روز پنج شنبه مقابل الرائد، هدایت الاهلی را برعهده خواهد گرفت.


همچنین دوشنبه شب تمرینات الاهلی برای حضور پرقدرت در لیگ حرفه ای عربستان و لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد که در این جلسه تمرینی هر دو بازیکن مصدوم این تیم یعنی عمر السومة و الکساندرو میتریتا حضور داشتند و آنها به بازی با استقلال می رسند.


استقلال در روز ۲۶ فروردین و در جده از ساعت ۲۴ به مصاف الاهلی می رود. الدحیل و الشرطه دیگر تیم های این گروه هستند.

تگ ها


استقلال تهران الاهلی عربستان سعودی