سرمربی جدید رم: برنده شدن برای من اهمیت ندارد

فونسکا در اولین مصاحبه خود پس از قبول هدایت رم، به اظهارنظر پرداخت....

سرمربی جدید تیم رم با سایت این باشگاه گفت و گو کرد.
به گزارش مدال، فونسکا که به تازگی سرمربی تیم شده به سایت این باشگاه می‌گوید: خوشحال و هیجان زده‌ام. از همان ابتدا هیچ شک و تردیدی در مورد تمایل به آمدن به رم نداشتم. می خواهم چیزی ایجاد کنم که بتواند اعتماد به نفس، شور و شوق را به باشگاه و هواداران بدهد. از جیمز پالوتا و گویدو فینگا برای این فرصتی که به من دادند بسیار متشکرم و بسیار هیجان زده ام. اول از همه انتظار یک تیم شجاع را دارم.تیمی که می خواهد برابر بزرگترین و کوچک ترین تیم ها با همان رویکرد بازی کند برای من کیفیت عملکرد بسیار مهم است.
فونسکا در ادامه گفت: برای من برنده شدن کافی نیست! می خواهم پیروز شوم اما هدف اصلی اجرا کردن ایده‌هایم در زمین است. می‌خواهم کیفیت بالایی از عملکرد ببینم .عملکردی که می تواند هواداران را تحریک کند. طرفداران باید پس از بازی به خانه بروند و بگویند تیم خوب بازی کرد. همیشه می خواستم در بزرگترین لیگ ها در اروپا سرمربیگری کنم. ایتالیا یکی از قوی ترین لیگ‌های اروپاست. رم یکی از بزرگترین باشگاه های اروپاست. من بسیار جاه طلب هستم.
فونسک درباره فصل جدید فوتبال ایتالیا گفت: در ایتالیا تیم های قوی زیادی داریم و فکر می کنم امسال رقابتی تر از قبل خواهد بود. آنتونیو کونته بازگشته است. شاید ساری نیز بازگردد. بازیکنان بسیار مهمی اینجا هستند. تیم ها قوی و قوی‌تر می شوند و این برای فوتبال و طرفداران ایتالیایی هم عالیست.
فونسکا درباره سبک بازی خود گفت: من معمولا ۴۲۳۱ را را دوست دارم بازی کنم اما سیستم مهم‌ترین چیز نیست .مهم‌ترین چیز، پویایی و اصول درون تیم است. پیام برای هواداران؟ فقط می‌خواهم به طرفداران بگویم که ما می توانیم یک تیم قوی بسازیم. ما به هواداران خود نیاز داریم.من می دانم که آنها عاشق باشگاه هستند و اعتقاد دارم که می‌توانیم قوی‌تر و قوی‌تر شویم. مطمئن هستم آن‌ها کنار ما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

رسمی: زورو سرمربی رم شد

تگ ها


پائولو فونسکا رم سری آ فوتبال