سرمربی رئال مادرید همین اول کاری گیر افتاد!

کارلو آنچلوتی باید بخشی از دستمزد قرارداد جدید خود با رئال مادرید را دولت اسپانیا اختصاص بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، دولت اسپانیا از باشگاه رئال مادرید خواسته تا پرداخت بخشی از دستمزد سرمربی جدید خود کارلو آنچلوتی را به حالت تعلیق درآورد. این سرمربی ایتالیایی در دوره اول حضور خود روی نیمکت رئال مادرید وی بیش از ۱.۴۲ میلیون یورو مالیات پرداخت نشده داشته و حالا باید این رقم را از قرارداد جدید خود با لوس بلانکوس پرداخت بکند.

باشگاه رئال مادرید چند هفته قبل کارلو آنچلوتی را در میان گزینه های فراوان به عنوان جانشین زین الدین زیدان معرفی کرد. نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد این رقم مربوط به سالهای ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ بوده و به نظر می رسد کارلتو مبلغ کافی مالیات بر درآمد و مالیات مربوط به حق تصویر خود را در آن مقطع پرداخت نکرده است.

آنچلوتی در طی اولین دوره حضور خود در پایتخت اسپانیا به دو فرار مالیاتی متهم شده و حتی برای ابراز شهادت به دادگاه مادرید نیز فراخوانده شد. به نظر می رسد آنچلوتی در آن مقطع فقط ۱۰ درصد مالیات درآمد خود را به جای ۴۵ درصد پرداخت کرده و حالا چاره ای جز دادن این رقم از دستمزد قرارداد جدید خود با رئال مادرید ندارد. قوانین مالیاتی در کشور اسپانیا بسیار سفت و سخت رعایت می شود و در سال های اخیر این جرایم گریبان ستاره های بزرگی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را نیز گرفته است.

تگ ها


کارلو آنچلوتی رئال مادرید