سرمربی رم: دردیدار برگشت رم متحول شده‌ای خواهید دید

رمی ها در دیدار دیشب ابتدا با پنج گل از حریف عقب افتادند اما در دقایق پایانی، دو بار توانستند به گل برسند تا برای صعود به دیدار نهایی، به سه گل در دیدار برگشت نیاز داشته باشند ......

 رمی ها در دیدار دیشب ابتدا با پنج گل از حریف عقب افتادند اما در دقایق پایانی، دو بار توانستند به گل برسند تا برای صعود به دیدار نهایی، به سه گل در دیدار برگشت نیاز داشته باشند.
شاگردان دی فرانچسکو در مرحله قبل بعد از شکست 4-1 دیدار رفت برابر بارسا، در دیدار برگشت 3-0 به پیروزی رسیدند و به نیمه نهایی راه یافتند و او اکنون امیدوار است که بتوانند بار دیگر این اتفاق را تکرار کنند.
او به خبرنگاران گفت:" ما نمی توانیم همچنان در مورد دیدار مقابل بارسلونا صحبت کنیم. اگر ما در دوئل ها شکست بخوریم و برای پس گرفتن توپ هایی که می دانستیم به کجا می رود و حدس زدن آن راحت بود، برنگردیم، آنوقت کارمان تمام است."
دی فرانچسکو در پاسخ به این سوال که آیا استفاده از دفاع سه نفره کار اشتباهی بوده که باید زودتر اصلاح می شد، گفت:" ما در 20 دقیقه ابتدایی از این سیستم استفاده کردیم که بازی کاملا متعادل بود؛ بنابراین این مسئله مطرح نبود. ما در موقعیت های یک در مقابل یک توپ از دست می دادیم و خیلی راحت توپ را به آنها واگذار می کردیم.
طبیعی است که سرحال بودن بازیکنان ذخیره برای ما یک نقطه قوت بود و ما نیاز به واکنش داشتیم زیرا ما هنوز دیدار برگشت را داریم و هنوز می توانیم شرایط را تغییر بدهیم.
اگر باور نداشته باشیم، هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. آنوقت نباید در چنین دیدارهایی بازی کنید. من حالا نمی خواهم کسی را محاکمه کنم زیرا آماده شدن برای بازی ها آنطور که روی کاغذ به نظر می رسد، نیست و اگر نتوانیم توپ را حفظ کنیم یا پاس های ساده بدهیم، تاکتیک ها مناسب به نظر نمی رسند.
همه حرکت های هجومی آنها وقتی اتفاق می افتاد که ما توپ از دست می دادیم. اگر آنها اجازه دادند که ما در موقعیت های سه در مقابل سه قرار بگیریم، این به معنای این است که ما کیفیت داریم.
مدافعان میانی ما وقتی باید مانع از حرکات آنها می شدند، غافلگیر می شدند. باختن همه این دوئل ها نشان می داد که ما از نظر سرعت و فیزیک بدنی کمی از لیورپول پایین تر هستیم."
دی فرانچسکو در پاسخ به این سوال که آیا می توانند بار دیگر اختلاف سه گله را جبران کنند یا نه، گفت:" قبل از بازی با بارسلونا گفتم که ما کاملا به شانس مان باور داریم و حالا هم همان را می گویم. تیم امروز اعتماد به نفس اش را بیش از اندازه از دست داد و کاملا از هم پاشد اما این اتفاق نباید رخ می داد. مهم نیست که چند گل خوردیم یا موقعیت از دست دادیم. ما در دیدار برگشت رم متفاوتی را خواهیم دید."

تگ ها


رم UEFA Champions League فوتبال