سرمربی روبین کازان ; آزمون با مصدومیت به اردوی روبین‌کازان بازگشت

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: قربان بردیف سرمربی تیم فوتبال روبین کازان گفت: سردار آزمون با مصدومیت به اردوی روبین کازان بازگشت و حضور او در بازی برابر اسپارتاک یک پرسش بزرگ است ......

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین:  قربان بردیف سرمربی تیم فوتبال روبین کازان گفت: سردار آزمون با مصدومیت به اردوی روبین کازان بازگشت و حضور او در بازی برابر اسپارتاک یک پرسش بزرگ است.

تیم روبین کازان با در اختیار داشتن سردار آزمون، ملی پوش ایرانی اش فردا (شنبه) در بازی هفته نهم لیگ برتر روسیه میهمان اسپارتاک مسکوست. قربان بردیف، سرمربی تیم روبین کازان در نشست خبری پیش از بازی با اسپارتاک مسکو درباره گلزنی سردار آزمون در بازی های تیم ملی ایران و عدم گلزنی در تیم باشگاهی اش گفت: متأسفانه سردار آزمون دچار یک شکستگی کوچک شده است. اینکه او برابر اسپارتاک مسکو بازی می کند یا خیر، یک پرسش بزرگ است.

او در ادامه با اشاره به شرایط خط حمله تیم روبین کازان گفت: شرایط حاکم بر خط حمله هنوز فاصله زیادی با خواسته های ما دارد. اگر هم سردار آزمون به بازی برابر اسپارتاک مسکو نرسد، کاملاً شناور خواهیم شد. البته ما به صورت جدی مهیای بازی برابر اسپارتاک می شویم. باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

گفتنی است تیم روبین کازان در پایان هفته هشتم لیگ برتر روسیه با ۱۴ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده بندی قرار دارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال