سرمربی سابق ایران تحت عمل جراحی قرار گرفت

سرمربی افتخار آفرین فوتبال ایران امروز (سه شنبه) برای دومین بار تحت عمل جراحی قرار گرفت ......

سرمربی افتخار آفرین فوتبال ایران امروز (سه شنبه) برای دومین بار تحت عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، حشمت مهاجرانی که پیش تر در بیمارستان ایرانیان در امارات (دبی) تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، امروز (سه شنبه) در آمریکا مجددا عمل جراحی شد. همسر حشمت مهاجرانی در این خصوص گفت : پس از این که ایشان در دبی تحت عمل جراحی قرار گرفت، به ناچار برای ادامه معالجات به آمریکا رفتیم اما شرایط کیسه صفرای ایشان مساعد نبود به طوری که پزشکان مجبور شدند آن را بردارند.

وی ضمن تشکر از دوستان و آشنایان که طی دو ماه اخیر همواره جویای سلامتی مهاجرانی بودند، از هموطنان خواست تا در این روزهای عزیز برای بهبودی وضعیت ایشان دعا کنند. 

مهاجرانی اواخر مرداد ماه به علت نارسایی از ناحیه معده در بیمارستان ایرانیان دبی بستری شد و بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گرفت.

 مهاجرانی در نقش مربی، افتخارات کم نظیری را برای فوتبال کشورمان به ارمغان آورد که صعود به جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین به عنوان تنها نماینده آسیا و اقیانوسیه، صعود به بازی های المپیک ۱۹۷۶ مونترال، قهرمانی با تیم ملی بزرگسالان در رقابت های جام ملت های آسیا در سال ۱۹۷۶، قهرمانی با تیم ملی در بازی های آسیایی ۱۹۷۴ و کسب مقام نخست در رقابت های جوانان آسیا از آن جمله است.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال