سرمربی سابق دینامو زاگرب در تیم ملی

سرمربی تیم ملی ایران یک دستیار کروات به کادر فنی خود اضافه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران در حالی تمرینات و اردوی آماده‌سازی خود قبل از حضور در رقابت‌های انتخابی جام جهانی را برگزار می‌کند و مسابقات تدارکاتی ازجمله دیدار با سوریه را در دستور کار قرار داده که دراگان اسکوچیچ نیز قصد دارد کادر فنی خود را تقویت کند.

طبق نظر اسکوچیچ قرار بود یک دستیار کروات و یک مربی بدنساز به کادر فنی تیم ملی اضافه شود که یکی از مربیان مد نظر سرمربی تیم ملی ایران، مشخص و رسما به جمع دستیاران او ملحق شد.

ماریو توت، مربی ۴۸ ساله کروات که سابقه کار کردن به‌عنوان دستیار در کنار وحید خلیلهوجیچ در دینامو زاگرب کرواسی در فصل ۲۰۱۰ و همچنین اسلاون بیلیچ در تیم الاتحاد عربستان در فصل ۱۹-۲۰۱۸ را دارد، به کادر فنی تیم ملی ایران اضافه شد.

دستیار جدید اسکوچیچ در فصل ۲۰۰۶ الی ۲۰۰۸ سرمربی تیم ملی زنان کرواسی بود و همچنین سابقه کار در ژجیانگ ییتنگ و چانگچون یاتای چین(سرمربی در فصل ۲۰۱۵)، ایسترا ۱۹۶۱ کرواسی(سرمربی در فصل ۱۷-۲۰۱۶)، کِداه مالزی(سرمربی در فصل ۱۳-۲۰۱۲)، لوکوموتیو زاگرب کرواسی(سرمربی در فصل ۲۰۱۱)، دینامو زاگرب کرواسی(سرمربی و مربی در فصل ۱۱-۲۰۱۰)، ریه‌کا کرواسی(مربی در فصل ۰۹-۲۰۰۸) و ... را دارد.

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ