سرمربی سوریه از کار برکنار شد

فدراسیون فوتبال سوریه با صدور اطلاعیه ای از اخراج سرمربی خود خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالیکه پس از بازی با ایران عنوان شده بود که نزار محروس سرمربی تیم ملی سوریه قصد دارد تا از سمت خود استعفا دهد، اما کمیته موقت فدراسیون فوتبال سوریه با صدور اطلاعیه ای از اخراج کادرفنی تیم ملی این کشور خبر داد.

این کمیته ساعتی پس از پایان دیدار با ایران در بیانیه ای رسمی تایید کرد که تا ۴۸ ساعت دیگر کادر فنی جدید تیم ملی سوریه اعلام خواهد شد. کمیته موقت منتظر استعفای دسته جمعی مورد انتظار کادر فنی نماند و در میان خشم شدید اهالی ورزش این کشور، تصمیم به اخراج نزار محروس و کادرفنی او گرفت.

وب سایت کووورة به نقل از یک منبع نزدیک به کمیته موقت فدراسیون فوتبال سوریه اعلام کرد که ۴ مربی محلی نامزدهای جانشینی محروس هستند و مذاکرات با آنها در حال انجام است. این منبع تایید کرد که تصمیم نهایی در خصوص سرمربی جدید عقاب های سوری در جلسه فوق العاده این کمیته (فردا چهارشنبه) صادر خواهد شد.

این منبع اعلام کرد که یاسر السباعی مربی فعلی تیم الخریطیات قطر و عماد خانکان دیگر سرمربی سوری جزو گزینه های کمیته موقت فدراسیون فوتبال سوریه برای انتخاب به عنوان سرمربی جدید این تیم هستند.

تگ ها


تیم ملی سوریه فوتبال جهان سوریه فوتبال