سرمربی سوریه: امیدوارم برابر ایران جبران کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه تیمش را مستحق شکست برابر قطر ندانست. او امیدوار است که تیمش در دیدار برابر ایران جبران ......

 سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه تیمش را مستحق شکست برابر قطر ندانست. او امیدوار است که تیمش در دیدار برابر ایران جبران کند و نتیجه ای خوب به دست آورد.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" از ایسنا، تیم ملی فوتبال سوریه در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به مصاف قطر رفت و با یک گل تن به شکست داد.


سرمربی سوریه تیمش را مستحق شکست در این دیدار نمی داند. ایمن الحکیم در نشست خبری بعد از بازی گفت: فرصت های زیادی را در دقایق پایانی روی دروازه حریف خلق کردیم و به راحتی می توانستیم به گل برسیم اما در نهایت گلی زده نشد. به هر حال این فوتبال است و احتمال چنین اتفاقاتی زیاد است. تیمی که اشتباه می کند باید تاوان آن را هم پس دهد.


او ادامه داد: تساوی عادلانه ترین نتیجه برای این دیدار بود. من معمولا دوست ندارم که درباره داوری صحبت کنم اما همه دیدید که داور یک ضربه پنالتی برای ما نگرفت. بر این باور هستم که روی بازیکن ما خطا صورت گرفت و داور باید یک ضربه پنالتی هم به سود ما می گرفت. با این پیروزی که قطر به دست آورد شرایط این گروه پیچیده شد و الان همه تیم ها شانس صعود دارند.

 


سرمربی سوریه درباره وضعیت گروهی که تیمش در آن قراردارد، گفت: ایران و ازبکستان با پیروزی که به دست آوردند شرایط خود را برای صعود بهتر کردند. الان دیگر پیروزی در هر دیداری باعث می شود تا شما یک گام دیگر به صعود نزدیک شوید. در فوتبال هیچ غیر ممکنی وجود ندارد. نمی توان از الان گفت که چه تیمی به جام جهانی صعود می کند چرا که با یک شکست و پیروزی جدول گروه به کلی تغییر می کند.

 


او درباره دیدار بعدی با ایران گفت: دیدار برابر ایران هم مثل دیگر دیدارها هست. همه تیم ها شانس صعود دارند. امیدواریم که بتوانیم نتیجه خوب برابر ایران به دست آوریم و شکست امشب برابر قطر را در آن دیدار جبران کنیم. همه تیم ها بجز چین شانس صعود دارند. بازی بعدی مدعیان صعود از این گروه را مشخص خواهد کرد.

 

تگ ها


فوتبال