سرمربی شارجه: پرسپولیسی‌ها بازیکنان بزرگ و باکیفیتی دارند

العنبری می‌گوید که دو بازی از پرسپولیس تماشا کرده و می آمد که این تیم بازیکنان خوب و باکیفیتی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عبدالعزیز العنبری سرمربی اماراتی تیم الشارجه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس حضور یافت و در ابتدای صحبت هایش گفت: پرسپولیسی ها بازیکنان بزرگ و باکیفیتی دارند و چندین سال است که در صدر جدول لیگ کشورشان هستند. خوشحالیم که در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم. این جام به تجربه بازیکنان ما اضافه می‌کند و امیدواریم فردا نتیجه خوبی کسب کنیم.

عبدالعزیز العنبری گفت: ما باید برای لحظه لحظه بازی برنامه داشته باشیم. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و تیم خطرناکی است. برای کنترل خط حمله آنها نیز برنامه خواهیم داشت و از هواداران می‌خواهیم که در بازی مهم فردا کنار ما باشند.

او گفت: قطعا هدف ما صعود از این گروه است. می‌دانیم که کار سختی است و تیم‌های قدرتمندی در این گروه هستند. اما تلاشمان را می‌کنیم و با حمایت هواداران می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

خبرنگاری از العنبری پرسید، مربی ایرانی گفت کایو و مندس را کنترل می‌کنیم، نظر شما چیست؟ وی نیز پاسخ داد: قطعا هر تیمی برنامه‌های خاص خود را خواهد داشت. ما یک استراتژی جدید خواهیم داشت هرچند می‌دانیم که حریف ما پرسپولیس و یک تیم قوی است. ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم.

سرمربی الشارجه در پایان گفت: من دو بازی قبلی پرسپولیس مقابل الدحیل و استقلال را دیده‌ایم. آنها خیلی خوب حمله میکنند و برای این کار مهره‌های قدرتمندی دارند. تلاش می‌کنیم فردا نتیجه خوبی بگیریم.

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: بازیکنانم نشان داده‌اند که مرد روزهای سخت هستند

علیپور: روی یک اتفاق به الدحیل باختیم

 

 

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: بازیکنانم نشان داده‌اند که مرد روزهای سخت هستند

علیپور: روی یک اتفاق به الدحیل باختیم

 

 

تگ ها


الشارجه امارات پرسپولیس تهران فوتبال ایران الشارجه پرسپولیس الشارجه-پرسپولیس AFC Champions League فوتبال