سرمربی شیاطین سرخ مانع جدید جدایی لوکاکو

رسانه‌های انگلیسی از عدم تمایل اوله‌گونار سولشائر سرمربی شایطین سرخ در خصوص جدایی روملو لوکاکو خبر دادند....

به گزارش مدال؛ ساعاتی پیش بود که رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که مسئولان باشگاه «اینترمیلان» با توجه به ابراز علاقه مسئولان باشگاه «یوونتوس» برای جذب «روملو لوکاکو» احساس خطر کرده‌اند و قصد دارند با هدف سرعت‌بخشی به روند انتقال مهاجم بلژیکی به میلان، راهی شهر منچستر شوند تا به طور مستقیم با سران شیاطین‌سرخ به مذاکره بنشینند و آنها را برای موافقت با این انتقال قانع کنند.

حال از اردوی شیاطین‌سرخ خبر می‌رسد که «اوله‌گونار سولشائر» به مسئولان باشگاه اعلام کرده که به تمامی پیشنهادات انتقال این بازیکن پاسخ منفی دهند.

بر اساس گزارش «سان»، سرمربی یونایتد به مسئولان شیاطین سرخ اعلام کرده که برای پیشبرد اهداف تیم در فصل آینده به لوکاکو نیاز مبرمی دارد و در همین راستا نیز شخصاً گفتگوهای خود را با ستاره بلژیکی جهت متقاعد کردن او برای عدم جدایی و تداوم حضور در ترکیب یونایتد آغاز کرده است.

البته منابع نزدیک به باشگاه مدعی هستند که سران یونایتد در صورت مواجه با پیشنهادی بالاتر از 75 میلیون پوند، لوکاکو را خواهند فروخت و ستاره مد نظر سولشائر را خریداری خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

سفری از میلان به منچستر فقط برای لوکاکو

تگ ها


روملو لوکاکو اوله گونار سولسشر شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات اینتر میلان سری آ روملو لوکاکو منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال