سرمربی صنعت نفت: شادی ما بعد از شکست گل گهر دو ساعت است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازی خیلی سختی با گل گهر داشتیم و از نقاط ضعف این تیم استفاده کردیم....

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از بازی صنعت نفت با گل گهر گفت: خدا را شکر می‌کنم. بازی خیلی سختی بود. به قلعه نویی هم خسته نباشید می گویم. آنها هم تیم بسیار خوب و با کیفیتی بودند. بچه‌های ما با صحبت‌هایی که کرده بودیم مصمم بودند پیروز شویم. در طول هفته نقاط ضعف و قوت تیم حریف را ارزیابی کردیم. توانستیم از نقطه ضعف گل گهر استفاده کنیم. به بازیکنانم خسته نباشید و تبریک می گویم که امروز هرچه داشتند گذاشتند تا سربلند خارج شویم.

وی در خصوص پنج هفته سنگین صنعت نفت در لیگ برتر و میدان دادن به بازیکنان جوان تاکید کرد: باید از باتجربه‌های تیم تشکر کنم که بزرگی می‌کنند و جوانها را حمایت می‌کنند. ضمن احترام به همه بازیکنان، در شرایط ۵۰ - ۵۰ شانس را به بازیکنان جوان می‌دهم.

سرمربی صنعت نفت ادامه داد: از بازیکنان جوان در تمام بازی‌ها استفاده می‌کنیم. در بازی با استقلال و پرسپولیس هم همین کار را کردیم. مقابل گل گهر هم بدون نگرانی به بازیکنان جوان بازی دادیم. امیدوارم نفرات جدید اعتماد ما را جواب بدهند.

پورموسوی درباره بازی بعدی صنعت نفت گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. قول می‌دهم تا دو ساعت دیگر شادی می‌کنیم. به محض اینکه فیلم بازی را بگیریم آن را آنالیز می‌کنیم. فردا ریکاوری می‌کنیم و تلاش می‌کنیم آنها را به بازی بعد برسانیم.

تگ ها


تیم صنعت نفت آبادان سیروس پورموسوی تیم گل گهر سیرجان