سرمربی قشقایی: امیدوارم اشتباهات داور ناخواسته باشد

مهدی فروردین سرمربی قشقایی می‌گوید که این تیم استحقاق پیروزی مقابل صنعت نفت را داشت....

مهدی فروردین سرمربی قشقایی می‌گوید که این تیم استحقاق پیروزی مقابل صنعت نفت را داشت.

به گزارش مدال، قشقایی شیراز امروز (یکشنبه) در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

مهدی فروردین، سرمربی قشقایی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: من با افتخار باید بگویم که تیم‌مان، تیم برتر زمین بود. در نیمه اول خوب ظاهر شدیم و در نیمه دوم با توجه به ساعت بازی افت کردیم. برگزاری بازی در این ساعت طوری شد که انگار صنعت نفت میزبان بود، نه ما. نمایش ما در این بازی همه را امیدوار کرد که قشقایی می‌تواند در لیگ موفق باشد. ما بعد از چهار هفته ناکامی توانستیم عملکرد خوبی مقابل صنعت نفت آبادان داشته باشیم.

او افزود: من معتقدم که در ضربات ایستگاهی مشکل داریم و مقابل نود ارومیه هم به همین شکل گل خوردیم. ما تمرکزمان روی این بود که بتوانیم مسلط بازی کنیم. به زمان نیاز داریم که بتوانیم مشکل‌مان روی ضربات ایستگاهی را رفع کنیم.

سرمربی قشقایی درباره عملکرد داور بازی گفت: نمی‌خواهم راجع به داوری صحبت کنم اما از معمولی‌ترین هوادار تا کسی که به عنوان ناظر داوری حضور داشت به داوری منتقد بودند. امیدوارم که اشتباهات داور ناخواسته باشد. درست نیست که بخواهند به این شکل حق قشقایی را بخورند.

فروردین ادامه داد: ما امروز به احترام هواداران در داخل زمین تلاش کردیم و امیدوارم به هدفی که تعریف کردیم، رسیده باشیم. ما مستحق این شکست نبودیم و می‌توانستیم با بردن بازی به ضربات پنالتی، بازی را ببریم.

او در پایان بیان کرد: ما بیشتر تلاشمان این است که موقعیت گل ایجاد کنیم. باید بتوانیم تیم را هجومی تمرین دهیم. وقتی هم که باشگاه ببیند که تیم موقعیت ایجاد می‌کند ولی نمی‌تواند به گل برسد، به فکر خرید مهاجم می‌افتد. البته ما دو مهاجم خوب در تیم داریم. امیدوارم در ادامه به چیزی که حق قشقایی و شیراز است، برسیم.

اخبار مرتبط:

اسکوچیچ: از بازیکنانم راضی نیستم/ مهم این بود که بازی را بردیم

تگ ها


سرمربی قشقایی قشقایی شیراز کنفرانس خبری نشست خبری مهدی فروردین جام حذفی فوتبال ایران فوتبال