سرمربی قطر: دیدار با ژاپن مهم‌ترین بازی تاریخ قطر است

سانچز به دنبال قهرمانی در جام ملت‌هاست...

سانچز به دنبال قهرمانی در جام ملت‌هاست

فلیکس سانچز، سرمربی تیم ملی قطر، معتقد است قهرمانی در جام ملت‌ها بزرگترین دستاورد قطر در فوتبال خواهد بود.

به گزارش مدال، تیم ملی قطر فردا عصر و برای اولین بار در تاریخ خود در فینال جام ملت‌های آسیا 2019 به مصاف تیم ملی ژاپن خواهد رفت و سانچز مدعی شد بازیکنانش آماده تاریخ‌سازی در این رقابت‌ها هستند.

فلیکس سانچز گفت: این دیدار قطعا مهم‌ترین بازی در تاریخ فوتبال قطر است. در مرحله ای از مسابقات هستیم که تیم با روحیه و اعتماد به نفس بوده و منتظر شروع بازی است. واضح است که اگر این عنوان قهرمانی را بدست آوریم، به بزرگترین دستاورد قطر در فوتبال رسیده‌ایم.

امیدوارم در بازی فینال بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. یکی از نکات کلیدی این است که روحیه‌ای تیمی خوبی در بین بازیکنان وجود دارد و برای رسیدن به نتیجه همه در کنار هم تلاش می کنند. بازی در برابر ژاپن یک داستان دیگر برای ما است. ژاپن تیمی با کیفیت بالاست که بارها بسیاری از مسابقات مهم در جام ملت‌های آسیا را تجربه کرده است. با این حال ما برای چالش فینال آماده هستیم و به شکلی بازی خواهیم کرد تا در مقابل تهدیدات حریف ایستادگی کنیم.

ما می دانیم که ژاپن دارای نقاط قوت و ضعف مختلفی است و ما باید در طول بازی فوق‌العاده باشیم تا بتوانیم در فینال پیروز شویم. بازیکنان تیم ملی قطر برای تاریخ‌سازی و خوشحال کردن مردم کشور خود بسیار مصمم هستند.

در ابتدا هدف ما این بود که بتوانیم در برابر تمام تیم ها در امارات رقابت کنیم و در برابر بهترین‌های آسیا به میدان برویم. ما شش بازی و شش داستان متفاوت را تجربه کردیم در مرحله گروهی فشار زیادی وجود داشت و این  فشار در مرحله حذفی بیشتر هم شد اما ما به تیم خود اعتماد و به بازیکنان ایمان داریم.  برای من جای تعجب نیست که ما در فینال هستیم زیرا من همیشه از کیفیت بازیکنان خبر داشته‌ام."