سرمربی منتخب مشهد: استفاده از ورزشگاه امام رضا یک معضل شده بود

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی تیم منتخب مشهد و تیم کربلا برای افتتاح ورزشگاه امام رضای مشهد، اظهار کرد: استفاده از این ورزشگاه به یک معضل بزرگ تبدیل شده بود، به هر کجا که می رفتیم اولین سوال در خصوص ورزشگاهی بود که ساخته شده بود اما امکان استفاده از آن را نداشتیم ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی تیم منتخب مشهد و تیم کربلا برای افتتاح ورزشگاه امام رضای مشهد، اظهار کرد: استفاده از این ورزشگاه به یک معضل بزرگ تبدیل شده بود، به هر کجا که می رفتیم اولین سوال در خصوص ورزشگاهی بود که ساخته شده بود اما امکان استفاده از آن را نداشتیم.

او افزود: خوشحالم که تیم های مقدسی قرار است این ورزشگاه را افتتاح کنند. امیدوارم شنبه خاطره زیبایی رقم بخورد و دیدار خوبی برگزار شود. رضا عنایتی افتخار فوتبال ایران و خراسان است و خوشحالم که وی را در تیمم دارم.

هم چنین رضا عنایتی درباره این دیدار و حضورش به عنوان کاپیتان تیم مشهد، گفت : یک روز به یادماندنی برایم رقم می خورد، خوشحالم که دوستانم را می بینم و امیدوارم که روزهای خوبی برای فوتبال خراسان رقم بخورد.

وی افزود: اتفاق خوبی برای استان ما رقم می خورد، امیدوارم اتفاقات بعدی اتفاقاتی شیرین تر برای استعدادهای شهرمان باشد.

محمدرضا مهاجری در خصوص ترکیب تیمش، افزود: نفس کار برای ما مهم است، شکل کار شاید آنچه که مد نظر ماست نبوده اما این که بتوانیم از این ورزشگاه استفاده کنیم بهترین اتفاق ممکن است. پتانسیلی داشتیم که نمی توانستیم از این مهم استفاده کنیم و نکته مهم این است که از این پتانسیل بزرگ می توانیم از این به بعد استفاده کنیم .

سرمربی پدیده گفت : خوشحالم که روزهای آرامی برای هواداران رقم خواهد خورد و دیگر از آن مصائب و مشکلاتی که برای رفت و آمد به ثامن داشتند، خبری نخواهد بود و این بسیار خوشحال کننده است.

عنایتی درباره جدایی از پدیده و سیاه جامگان، خاطرنشان کرد: اتفاقات تلخی در هر دو جداییم از تیم های مشهدی رخ داد، اتفاقاتی که مسببش نبودم، اما به نام من تمام شد. آقایانی بودند که به مشهد آمدند، فوتبال مشهد را به هم ریختند و در نهایت هم رفتند. به هر حال می خواهم بگویم که همیشه دوست داشتم کنار مردم مشهد خداحافظی کنم، اما این مهم تا شنبه هفته آینده رقم نخورد. خوشحالم که این اتفاق بالاخره رقم خورد.

او افزود: همیشه خودم را یک ابومسلمی واقعی می دانم، خوشحالم که به مشهد بازگشته ام.

مهاجری درباره حضور هواداران در ورزشگاه امام رضا (ع) تصریح کرد: هواداران مشهدی همواره مودب بوده اند و نیازی به گفتن نیست . قطعا مثل همیشه که حال و هوای فرهنگی ورزشی ورزشگاه را درک کرده اند، در این بازی هم این مهم تکرار خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال